Vanad lemmikud ja uued vahvad vigurid Melissa & Doug`ilt!

Melissa & Doug´i fännid, kõrv kikki, siin on midagi just teile! Ning ka need, kes pole sellest nimest veel midagi kuulnud, kuid hindavad ja armastavad kvaliteeti, mängulist ning arendavat lähenemist, rõõmsaid värve ja mõnusalt puidust tekstuuri, võiksid võtta need mõned minutid ja siinse kirjutise läbi lugeda, et piiluda Melissa & Doug´i põnevasse mänguasjamaailma.

Vanadest tuttavatest on tagasi suurepärased osavuse ja nutikuse arendajad: lukufarm ja lukutahvel, mis oma lukkude, haakide ja klambritega paneksid heameelest imestama ka kogenud lukkude lahti muukija. Boonuseks on toredad pildid ja tegelased, numbrid, värvid ja erinevad loomad, kes tutvustavad end läbi lõbusa ja õpetliku mängu.

loovlood.com/veebipood/vaikelastele/lukufarm
loovlood.com/veebipood/vaikelastele/lukutahvel

 Magnetid tõmbavad ikka...justkui magnetiga :) Kui ka muuks mänguks parajasti isu pole, siis vahvate magnetloomadega on ikka tore toimetada, rivistades neid kasvõi külmkapiuksele, et nad siis seal järgmist näljast sõpra või pereliiget üllatada võiksid. Ning seeläbi saavad nagu lennult selgeks ka erinevad loomanimed ja pudulojuste loendamine ning suuruse järgi ritta panemine. Pärast mängu saab loomad kenasse puidust karpi hoiule panna, nii ei lähe väärtuslikud sõbrad uisapäisa jalutama. Eks karjalaskepäeval saab oma hoolealused jälle õue hullama lasta! Kes soovib aga alustada lugemis- ja kirjutamisõpinguid, siis neile pakuvad lahkesti oma abikäe 52 magnettähte, kes ihkavad kannatamatult oma hoiukarbist välja saada, et aidata koolitada tulevasi tublisid oivikuid ja grafomaane!

loovlood.com/veebipood/vaikelastele/magnetloomad-nr-2
loovlood.com/veebipood/vaikelastele/magnetiga-farmiloomad-nr-2
loovlood.com/veebipood/mangud/oppemangud-ja-koolitarbed/magnettahed-52-tk

 Tootevalikus on tagasi ka meie suur lemmik, tahvellaud, mis ühendab endas kriiditahvli, magnetaluse ja molberti. Tahvel on asendamatuks abimeheks, kui väike agar kunstnik soovib kriidiga numbreid ja tähti kritseldada, joonistada pliiatsitega või maalida värvidega ning luua erinevaid mänge toredate magnetloomadega. Tahvel nagu orkester, mis annab tegevust tundideks!

loovlood.com/veebipood/mangud/oppemangud-ja-koolitarbed/3-uhes-mini

 Kas veevihikutest olete kuulnud? Vihikud nagu võluvärk, mis mõjuvad lausa teraapiliselt ja nakatavad ka täiskasvanuid? Melissa & Doug´ilt on nüüd saadaval kaks ääretult toredat veepliiatsiga värvitavat vihikut, üks neist taluloomadega, teises ilmutavad end aga põnevad mereelukad. Tõmbad muudkui veega kriipse ja kaari ning paberile ilmuvad värvid ja pildid! Ja mis peamine, ei mingeid plekke riietel või mööblil (plekid on muidugi samuti vahel toredad, need jäägu aga mõnda teise mängu).

loovlood.com/veebipood/vaikelastele/merepohja-veevihik
loovlood.com/veebipood/vaikelastele/taluloomade-veevihik

 Kui juba võluvärgist ja väikestest imedest rääkida, siis sellest vallast on nüüd saadaval tõeline šedööver: võlukunsti komplekt! Karp täis maagiat, trikke, nippe ja ahvatlevaid saladusi! Komplektis on 10 klassikalist trikki, mis sobivad ka algajale mustkunstnikule. Kübeke maagiat kulub ju igaühe argipäeva ära!

loovlood.com/veebipood/mangud/teater-ja-roll/volukunsti-komplekt

 Tagasi on ka möirgavad, määgivad, haukuvad, prääksuvad ja piiksuvad loomapusled, mis on ikka olnud väikelaste suurteks lemmikuteks ning kellega koos saavad väiksed käed osavamaks ja silm teravamaks. Selgeks saavad loomad nii siit- kui sealtpoolt ekvaatorit ja kõrv õpib ära tundma erinevate loomade häälitsusi.

loovlood.com/veebipood/vaikelastele/haalepusle-eksootilised-loomad-2
loovlood.com/veebipood/vaikelastele/haaleloomad2

 Ning lõpetuseks on rõõm esitleda uusi puidust lelusid, kes marsivad muhedalt mänguasjakasti ja klõbistavad seal ka öösiti oma lustlikku puidupolkat. Nende hulgas on uue tulijana kujundite sorteerimismäng, mis treenib püsivust, täpsust ning loogilist tunnetust ja eristamisvõimet. Väikestele kokkadele pakub kindlasti huvi meie täienenud puidust toiduainete menüü, kus lisaks ahvatlevatele puuviljadele on nüüd saadaval ka vägagi apetiitne einekomplekt, mille osalisteks on saiapäts, leivaviilud, pontsakas paprika ja kurk, õun, tomat, porgand ja isuäratav arbuusilõik, lisaks veel puidust hoiukast, nuga ja lõikelaud. Kõik see kraam on varustatud nutikate krepsudega ning seega saab toiduaineid lahti lõigata ja kenasti taldrikule serveerida. Bon appètit, sõbrad! Melissa & Doug juba oskab oma toredate mänguasjadega isu tekitada!

loovlood.com/veebipood/vaikelastele/kujundite-sorteerimine
loovlood.com/veebipood/mangud/teater-ja-roll/loigatavad-puuviljad-1
loovlood.com/veebipood/mangud/teater-ja-roll/loigatav-toidukomplekt-nr-2
Eelmine
Meisterdamine
Järgmine
Kodu- ja poemängud - lapsepõlve kuldne klassika

Vastused puuduvad

Email again: