UUS: Zig & Go sari

Kas olete valmis? Homne toomapäev toob talve alguse ja teeb lahti jõuluväravad!

Traditsioonilises rahvakalendris on sel päeval tehtud mitmeid tähtsaid pühadeeelseid toiminguid, millest paljud unustusehõlma vajunud, kuid kohe kindlasti on toomapäev ka nüüdisajal jõulueelse suurpuhastuse aeg.
Mõnedes piirkondades tehakse ka heasoovlikku pärimusnalja ning viiakse mustuse ja laiskuse sümbol õlgedest Tahma-Toomas naabi ukse taha, et räpasus enda kodust eemal hoida.
Igatahes on kindel, et kogu maal tiritakse harjad ja lapid ja mopid kapist välja, et tolmule tuul alla teha ja põrandad läikima lüüa. Tolmuimeja undamist kostub vähemalt mõneks ajaks üle linna võidu raadiost tulevate jõululauludega.

Ja mida siis selle puhtaksuhutud põrandaga küll peale hakata? No otse loomulikult on kõige õigem laiali laotada mõni põnev konstruktor – pimedal talveõhtul ei ole paremini sobivat tegevust, kui perega üheskoos nohisedes midagi hullupööra vahvat ehitada. Konstruktorid on sellised vastuolulised mänguasjad, mis õpetavad igas vanuses mängijat maailma avastama ja ettejuhtuvate keerukustega toime tulema. Teinekord võib mõne peadmurdva konstruktsiooni leiutamine väikesel nokitsejal meele üpris mõruks teha, kuid seda suurem on rõõm, kui asi lõpuks toimima saadakse.

Meiegi oleme juba olemasolevaid ehitusmänge täiendanud uute ja väga vahvate "Zig & Go" sarjaga.

Tegemist on geniaalse disaineri ja leiutaja Jean René Ménardiga koostöös loodud Djeco teaduskonstruktoriga. Loovas mängus luuakse erinevatest põnevatest osadest koosnev rada ning piisab vaid ühe detaili muutmisest, et luua vägev ahelreaktsioon. Noored insenerid omandavad sel viisil mängulise kergusega mõistma loogika ja füüsika põhitõdesid – põhjuse ja tagajärje suhet ning kiiruse muutumise sõltumist esemete suurusest, massist ja omavahelisest kaugusest olenevalt.

"Zig & Go" konstruktorit saab uudistada meie kodulehelt ( loovlood.com/ve…/meisterdamine/konstruktor-pallirada-raudtee ), kust leiad , kust leiad suisa kolm erinevat versiooni sellest vahvast mängust.

Nii et hari kätte, põrand puhtaks ja mäng saab alata! Jõulud muidugi ka.Eelmine
UUS: Meisterdamiskomplektid
Järgmine
UUS: Mullid ja lima

Vastused puuduvad

Email again: