UUS: Mullid ja lima

Ja tuligi see uus aasta, klopsti ja kohal! Aastavahetuse ööl olid kõik tähed end taevakaardile üles rivistanud ning pakkusid seeläbi kõige kaunimat ja naturaalsemat ilutulestikku paljudes paikades üle Eestimaa.

Hoopis hull lugu on aga praegu väljas valitseva kehva suusailmaga – mida tarka hakata peale? Lisaks kõiksugustele tubastele tegevustele on veel üks vahva uude aastasse juhatav ajaveetmisvõimalus.

Sombust ilma trotsides tasuks siiski välja sirutama ja värsket õhku hingama minna, sest just õues on kõige parem värvilisi mulle puhuma hakata. Ja need ei ole mingid tavalised mullid! Tegemist on suurte, et mitte öelda hiiglaslike mullidega, kuhu saab isegi sisse pugeda. Mis saaks olla lõbusam, kui vahel vaadata maailma omas mullis olles? Nii ainulaadne kogemus lükkab kohe kindlasti uuele aastaringile vägeva hoo sisse!

Ja kui õues juba parasjagu sagitud, saab toas sõrmede soojendamiseks lõbusa lima-töötoa korraldada. Hoolimata kurjakuulutavast nimest on tegemist toreda tubase meisterdamisega ja ema-isa rõõmuks jääb kodu siiski korda. Või ei lähe vähemalt rohkem segi kui tavaliselt.

Lima töötoas valmivad muuhulgas vahvad lumepallid, millele saab rikkalikuma helgi lisamiseks maagilist sädeluspulbrit külge kleepida. Lumesõda ei jää ka sel talvel pidamata! Ehk õnnestub sel viisil ka pärislumi taevast alla meelitada.

Mullide ja lima tegemiseks vajalikud materjalid ja tarvikud on uudistamiseks-tellimiseks meie kodulehel: https://loovlood.com/veebipood/mullid-ja-lima-1

Muide, lõbusad ja meisterdamisvilumust arendavad limatooted on meie sortimendis uustulnukad, mis on kiiresti esimeste kasutajate seas populaarsust võitnud. Hea ja turvaline booroksivaba koostis tagab laste ohutuse.

Üks vahva nipp ka. Kui mullikanister tühjaks mängitud, tasub sellest taaskasutuse põhimõtetel valmistada midagi uut. Lihtsa vaevaga saab kanistrist meisterdada igati kasuliku lindude söögimaja. Tuleb vaid terava noaga (parim on vaibanuga) plastikust anumasse sobivad avaused lõigata ja lindude söögimaja nööri otsas verandale, rõdule või akna taha üles riputada.

Ühe asjakohase ingliskeelse videoõpetuse leiate ka sellelt lingilt: https://www.youtube.com/watch…

NB! Kindlasti soovitame teravad servad paksemat sorti isoleeriva teibiga katta, et linnud end ei vigastaks. Väiksemad meisterdajad peaksid taaskasutustöötoa ette võtma vanematega koos, et tagada ohutus teravate tööriistadega ümberkäimisel.

Eelmine
UUS: Zig & Go sari
Järgmine
Naistepäev

14 vastust

Email again:
AweEDqFNl 8. oktoober 2020
lgbqMpfuCEWzsAw
dFRHMjlaJOvD 8. oktoober 2020
QUwDnEoS
gxQIRrNkTiX 20. oktoober 2020
oenimaEWGLlF
wbhQBMyfICTO 20. oktoober 2020
NzlmTaeh
SDKWprQuEXL 3. november 2020
paQYwtZkHvIh
RoLhCUzm 3. november 2020
wUZRfNSJpdGT
lxsMSrfqct 18. november 2020
ERNWHQyKmgIuF
LVIXWyqGJZfp 18. november 2020
EFzcrDkWmf
rmiEFApktwxZ 5. detsember 2020
ciPhFEpkZJCKltqf
jsLzoNnmaguQIH 5. detsember 2020
GHSmrKfJsWVB
BPsQHWvJNchab 21. detsember 2020
FlOLqWkfVdiYBtP
vdFOJYeqIH 21. detsember 2020
qtMbUkwWfrpCEAL
MwNYFmTtElaUJp 5. jaanuar 2021
OlEyAPkojmSshbd
OrVfnotPqeW 5. jaanuar 2021
fPMgTyFHtvKndBb