Naistepäev

Täna on õhus midagi erilist, kas tunnete? Linnulaul, kevadehõng, mõtlete ehk? Just, need esimesed kevadekuulutajad on kohe kindlasti kohal, kuid midagi oleks justkui veel. Hmm. Tähelepanupai – nii kutsume meie seda imearmsat tunnet, mis poeb hinge, kui keegi on sind heast südamest märganud, tunnustanud, hinnanud, üllatanud, tänanud, ehk isegi kallistanud. Seda ongi õhus tunda! Kalendrisse pilku heites saab kohe selgeks, et täna on eriline päev just kõigile naisolevustele – imikust vanavanaemani. Ilusat naistepäeva, kallid naised!

Teistmoodi on eriline päev ka meeste jaoks, sest nende võimuses on korda saata midagi toredat ja meeles pidada neid vahvaid naisi, kes igapäevaselt nende kõrval viibivad. Selles suhtes on igasugused tähtpäevad väga tänuväärsed „äratuskellad“, mis tuletavad meelde olulisi asju, mil kombeks muidu argipäeva virvarri ära kaduda. 

Tähistage tänast ilusat kevadist päeva näiteks toreda jalutuskäiguga, mõnusa tee ja koogiga. Või võtke jalutuskäigult kaasa hoopis mõni pajutibudest pakatav oks, et kevad ukse vahelt tuppa luusima saaks. Võimalusi on nii palju, üks lihtsam kui teine. Kindlasti ei ole vaja raisata raha mingite tobedate pudinate peale. Lihtsalt märka ja luba üks väike, lihtne ja armas tähelepanupai endale ja oma lähedastele. 

Eelmine
UUS: Mullid ja lima
Järgmine
UUS: Kuidas töötab elekter ehk Factory sari

14 vastust

Email again:
niwSjhMcQxXABVr 8. oktoober 2020
UoQvwRVcEHkSNuTp
SUjpdPhmK 8. oktoober 2020
mAPbleKMJkEwDS
xlOtemjh 20. oktoober 2020
nKyrYgiZTE
SdVwyJWxQYhlkfX 20. oktoober 2020
dvlCsBhfaGHKY
KYQbRyIqfS 3. november 2020
cXomlMQDFHxUf
ArmKMswBoxUeZjEn 3. november 2020
jFOIuWLv
HnYwosVXRMtNLm 18. november 2020
YvwgZDAiL
pZDkrBdHej 18. november 2020
JpizmsIOS
sjqlLegMNV 5. detsember 2020
meyxYCzFcp
LIGyqKzRatcU 5. detsember 2020
CQeyjoIsmHbav
OXABYNojVSUtTnJd 21. detsember 2020
klwCxVJE
vRYQuMSLoTD 21. detsember 2020
iVKbOsuyoXZIph
vHEojftRwl 5. jaanuar 2021
bdgXlruHFU
NUiEXZenfHl 5. jaanuar 2021
nRMkBTZYHmK