UUS: Kuidas töötab elekter ehk Factory sari

Kui nina ukse vahelt välja pista ja üks sõõm välisõhku kopsu sikutada, siis oleks seda kevadehõngu nagu tunda küll. On ka põhjust, sest kalendri järgi kevad just reedel kohale jõudiski. Seekord tuli kevad küll pisut teisiti. Uus on see olukord, milles praegu viibime. Kuid hoolimata keerukusest püüame säilitada positiivse meele ja hoida eeskujulikult omaette või siis veeta aega kodudes vaid nende kõige lähedasemate seltsis. Üheskoos saame sellest viirusepahalasest võitu! 

Kuid et kodus olemine ja koduõpe liiga üksluiseks ei muutuks, siis on meil üks imehea uudis ka! Vanalt sõbralt Djecolt on meile laekunud uus põnev meisterdamissari „Factory“, mis läbi mängulise tegevuse selgitab lastele, kuidas töötab elekter, ning õpetab ise elektriringi looma.

Meisterdamiskomplekti põhjaks on enamasti illustreeritud tahvel, mille peale elektriringi õigesti ehitamine paneb lambikesed põlema ja muudab pildid elavaks!!! Komplekti kuuluvad lisaks alustahvlitele elektrit juhtivad materjalid, pisikesed LED-lambid, patareid, põhjalikud juhendid ning kaunistamiseks lai valik värvilisi kleepse.

Mäng on parasjagu keerukas, sobides seetõttu just suurematele (lastele) meisterdamiseks ja miks mitte ka loovülesandeks füüsikatundidesse. Ideaalne koduõppe praktikum!

Eriti palju avastamisrõõmu pakub see lahe mäng just neile, kel südames nii inseneeria kui kunst.

Mängude teemadering on üsna lai ning sobib nii poistele kui ka tüdrukutele - https://loovlood.com/veebipood/meisterdamine/factory-sari.
Meie valikus on mereloomad, küborgid, tiaarad, vaaterattad ja koguni e-tekstiil ehk käevõrud – valida tuleb vaid lemmik ja nokitsemise maagiasse ära kaduda! Kui ühtäkki ehmatusega pilgu tõstad, näed, et maailm on ikka veel pea samasugune kui enne, kuid vahepeal oleks justkui mõned uued lootusetuled põlema hakanud.

Eelmine
Naistepäev

1 vastus

Email again:
DFtGiNMwzSxUoae 30. juuli 2020
gOujedzDVxf