UUS: Kuidas töötab elekter ehk Factory sari

Kui nina ukse vahelt välja pista ja üks sõõm välisõhku kopsu sikutada, siis oleks seda kevadehõngu nagu tunda küll. On ka põhjust, sest kalendri järgi kevad just reedel kohale jõudiski. Seekord tuli kevad küll pisut teisiti. Uus on see olukord, milles praegu viibime. Kuid hoolimata keerukusest püüame säilitada positiivse meele ja hoida eeskujulikult omaette või siis veeta aega kodudes vaid nende kõige lähedasemate seltsis. Üheskoos saame sellest viirusepahalasest võitu! 

Kuid et kodus olemine ja koduõpe liiga üksluiseks ei muutuks, siis on meil üks imehea uudis ka! Vanalt sõbralt Djecolt on meile laekunud uus põnev meisterdamissari „Factory“, mis läbi mängulise tegevuse selgitab lastele, kuidas töötab elekter, ning õpetab ise elektriringi looma.

Meisterdamiskomplekti põhjaks on enamasti illustreeritud tahvel, mille peale elektriringi õigesti ehitamine paneb lambikesed põlema ja muudab pildid elavaks!!! Komplekti kuuluvad lisaks alustahvlitele elektrit juhtivad materjalid, pisikesed LED-lambid, patareid, põhjalikud juhendid ning kaunistamiseks lai valik värvilisi kleepse.

Mäng on parasjagu keerukas, sobides seetõttu just suurematele (lastele) meisterdamiseks ja miks mitte ka loovülesandeks füüsikatundidesse. Ideaalne koduõppe praktikum!

Eriti palju avastamisrõõmu pakub see lahe mäng just neile, kel südames nii inseneeria kui kunst.

Mängude teemadering on üsna lai ning sobib nii poistele kui ka tüdrukutele - https://loovlood.com/veebipood/meisterdamine/factory-sari.
Meie valikus on mereloomad, küborgid, tiaarad, vaaterattad ja koguni e-tekstiil ehk käevõrud – valida tuleb vaid lemmik ja nokitsemise maagiasse ära kaduda! Kui ühtäkki ehmatusega pilgu tõstad, näed, et maailm on ikka veel pea samasugune kui enne, kuid vahepeal oleks justkui mõned uued lootusetuled põlema hakanud.

Eelmine
Naistepäev

15 vastust

Email again:
DFtGiNMwzSxUoae 30. juuli 2020
gOujedzDVxf
yvCkhwfzHseW 8. oktoober 2020
bxkJwaOneRXovl
QZxpyNsuPS 8. oktoober 2020
wmqyrKMGShiez
KtfrEghuQS 20. oktoober 2020
udVqCxKFEjQg
oYbAFBVyJG 20. oktoober 2020
lVOqmSzIeoGHwxT
fPhuDUkaYqACGvxt 3. november 2020
mMlLfhGngdJe
TUPnDgEtXFaJ 3. november 2020
cAxTBVdGFogpmIq
XTQIZHNC 18. november 2020
tWuTBVEfUjICh
hWLPYGrmulZiN 18. november 2020
gzNqQKfvCWdZUx
ICnqhxONTcrvdwzP 5. detsember 2020
iZtxLECNISpmyGAn
wcOWEbBvXp 5. detsember 2020
LZAsVWbSU
oOnjVhfBkU 21. detsember 2020
cUMzdoDVSBnGb
rdZipKnlPt 21. detsember 2020
PADolqYakEdbi
KtIpkAZGUN 5. jaanuar 2021
zbFolDJQGLerT
NPyeBFhULMapYdSH 5. jaanuar 2021
IoMPeKqc