UUS: Meisterdamiskomplektid

Jõuludele eelneval ajal tasub snitti võtta meie põhjanaabritelt taanlastelt ja harrastada nende kultuuris aukohal olevat hygge’t - seda seletamatut jõudeolekuhetke kunsti, mil südames on soe tunne, näol õnnelik naeratusehelk ning oled end näiteks koos aurava kakaotassiga diivanile pleedi sisse kerra kerinud. Maagiline hubasuse hetk, mil keha ja meel on lõõgastunud ja tunned end äraütlemata turvaliselt.

Selliste hetkede võluvägi suureneb veelgi, kui jagad seda koos kõige kallimatega – maagia seisnebki kooskogemises. On täitsa arusaadav, et pere kõige väiksemad ei malda sellistest rahuhetkedest tekkivat õndsustunnet niisama ära oodata – nende mõtted ja sõrmed kohe otsivad tegevust! Siinkohal kutsumegi kõiki üles ära kasutama talviseid pimedaid õhtuid, mil liigume tigusammul pööripäeva päästva murdepunkti suunas, et koos lastega ette võtta mõni rahulik tubane nokitsemine. Põnev tegevus, mida õdusalt koos perega harrastada, loobki selle õige endassehaarava hubasuse.

Jõuluajal on vahvateks hygge-tegevusteks kindlasti üheskoos piparkookide küpsetamine, kuuse ehtimine ja jõululauludele kaasalaulmine.Kuid kui suu piparkookidest purune ja jõululauludki juba pähe kulunud ning endal ideedest puudu tuleb, tasub kiigata meie kodulehe uuenenud „Meisterdamise“ rubriiki, kust võid leida mustmiljon vahvat tegevust-vahendit, millega saavad hämaraid talveõhtuid sisustada nii pisikesed meisterdamishuvilised, emad-isad kui ka vanavanemad.

Alarubriikide järgi on lihtne leida just see, mis parasjagu kõige põnevam tundub. Meie tootevalik on lai – leiad sealt kõik vajaliku liivapiltidest näomaalinguteni, kartongist majakestest ehete valmistamiseni, loovatest haamerdamismängudest detailirohkete konstruktoriteni.

Vaata lähemalt siit: https://loovlood.com/veebipood/meisterdamine

Muide, sel aastal on kalendrikoostajad jõulupühade planeerimisel eriti helded olnud – ees on ootamas nädalapäevade jagu pühi. Hoolimata väljas valitsevast kehvast suusailmast saab siiski jõulumaagia oma kodudesse tuua – võtke koos perega aeg maha, süüdatake küünlad ja lubage endale natuke õdusust!

Eelmine
UUS: Kinoptiku sari
Järgmine
UUS: Zig & Go sari

Vastused puuduvad

Email again: