UUS: Kinoptiku sari

Kas tead, mis on ühist on robotil ja lilleaial? Meie teame!

Mõlemad on esindatud uudses Kinoptiku nime kandvas Djeco loovmängude sarjas, millest me ise kohe päris vaimustuses oleme. Ja kuna head asja oleks patt vaid enda teada jätta, siis tutvustame toredaid mänge teilegi.

Robotite mängus on võimalus ehitada just täpselt selline tehisintellektiga abiline nagu parajasti meeldib ning looja enda silme all ärkab see disainiime ka ellu. Sulle ei meeldi robotid?

Pole probleemi, sest sel juhul võid muutuda maagilise käega aednikuks, kelle kujundatud lilleaed otse ta silme all õide puhkeb. Mõlema mängu mustkunst seisneb lisaks pusletükkidele ja magnetalusele komplekti kuuluvates optilistes lehtedes, mille abil kujundid liikuma hakkavad. Nii et tuleb vaid fantaasia tööle panna ning seejärel puhutakse väikeset kavalust appi võttes kujunditele elu sisse.

Kinoptiku mängud on välja arendatud graafilise disaineri Michael Lebondi poolt ning aitavad ärgitada visuaalset mõtlemist, konstrueerimisoskust ning ruumilist taju. Ideaalne jõulukink lapsele, kes muidu ehk liigselt nutiekraani kiindunud – Kinoptiku mängude abil on võimalus luua oma nutikas ja liikuv maailm. Mängud sisaldavad väikeseid detaile ja ei ole seega sobilikud väga pisikestele lastele.

Mängudega saad lähemalt tutvuda meie kodulehel:
https://loovlood.com/veebipood/mangud/magnetmangud/kinoptik
https://loovlood.com/veebipo…/mangud/magnetmangud/kinoptik-2

Eelmine
UUS: Minikuulid
Järgmine
UUS: Meisterdamiskomplektid

Vastused puuduvad

Email again: