UUS: Petit Collage

Ise midagi luua on ääretult mõnus. Oma kätega kokku pandud asi on kohe hoobilt armas ja kallis. Vahel on just soov millegi kallal veidi omaette nokitseda ja pusida, sättida ja klapitada, meisterdada väikestest osadest tervik. Luues seeläbi oma maailma, saladusi täis metsa või kirju looduspargi, pudulojustest tulvil taluõue või sumisevate putukatega aianurgakese. Californias tegutsev ning aina laiema publiku poolehoidu võitev ettevõte Petite Collage pakub oma mänguasjadega just sellist võimalust - luua erinevaid maailmu, panna kokku väikseid armsaid loomakujukesi, mõelda välja mängunarratiiv ning siis hoo ja lustiga sellesse sukelduda. Kas üksi või sõpradega, lõbus on igatepidi!

Petit Collage` ideealgatajaks on nutikas daam nimega Lorena Siminovich, kelle valmistatud lihtsatest käsitöökollaažidest on nüüdseks saanud kaasaegse disainiga lamineeritud kartongist ja tugevast papist kokkupandavad mänguasjad, figuurid, sisustuselemendid, kaardid ja palju muud. See nimekiri aina täieneb, sest kogu selle põneva kraami tootmise taga on nüüd lisaks Lorenale terve pühendunud meeskond, kes nuputab aina uusi viise, kuidas sellisele omapärasele kokkumonteeritavale materjalile kasutust leida. Väike idee, millest korraga sai suur! Loodus võib siinkohal kergendustundega ohata, sest kuigi Petite Collage on jõudsalt laienemas, ei unusta nad oma ilusaid põhimõtteid jätkusuutlikust ja keskkonnasäästlikust majandamisest. Tootmisel kasutatakse ümbertöödeldud paberit ja lisaks on huvitav teada, et toodete värvimisel on kasutatud köögivilju - näiteks känguru särava oranži kasuka eest võime edastada tänusõnad porgandile.

ÕÄ praegusest tootevalikust leiate Petit Collage` vahvad kokkupandavad looma- ja putukafiguurid ning lisaks farmiõue ja suurema komplekti, millest võib teiste hulgas leida selliseid eksootilisi loomi nagu känguru, elevant, sebra ja bambuskaru. See maailm on tõesti kirju nagu vanaema lapitekk! Ja kutsub samamoodi lähemalt uudistama ning ise käega katsuma. Kuni ühtäkki avastadki end juba sügaval džunglis ninasarvikuga võidu jooksmas. Või siis taluõuel ruigavaid põrsaid kõrva tagant sügamas. Ning loomulikult on ülipõnev vaadelda lähemalt kirevat putukamaailma ning panna ise kokku lepatriinu, kiil või mesimumm! Siin jagub tööd nii peale kui näppudele. Fantaasia avardub, motoorsed oskused ja loogiline mõtlemine saavad head trenni ning areneb võime mõelda välja aina uusi lugusid ja mänguvõimalusi. Petite Collage` mänguasjad on omamoodi segu puslest, ehitusklotsidest, erinevatest nukkudest, käsitööst ja rollimängust. Võimalusi on tõesti palju! Ei pea ka muretsema kui lapsel on külas suurem kamp sõpru ning nad kõik toimetavad nende figuuridega väsimatult - see materjal on tõesti vastupidav ja kannatab vapralt ära ka kõige vilkamate väikeste käte mudimised ja pusserdamised.

Petite Collage tunneb suurt rõõmu sellest, et nende tooted on nüüdseks rännanud üle laia ilma, jõudes väga paljudesse kodudesse lapsi rõõmustama. Ja meie tunneme omakorda rõõmu sellest, et saame teile neid vahvaid tooteid tutvustada. Tükk tüki haaval mängufiguure kokku pannes tunneb laps heameelt sellest, et saab oma kätega midagi luua ja välja mõelda just sellise mängu nagu parasjagu tuju on! Väikestest armsatest ja põnevatest pisiasjadest kasvavadki suured ning veelgi paremad lood ja teod. Nii luuaksegi helgemat maailma - hoole, pühendumise ja lapsiku elevusega.

Eelmine
UUS: Werkhaus
Järgmine
UUS: Tektorado

Vastused puuduvad

Email again: