UUS: Meisterdamised

Head nobenäpud! Täna tahame rõõmustada just teid, kuna meie tootevalikusse on lisandunud paras ports uusi ahvatlevaid meisterdamis- ja käsitöökomplekte. 

Ilm on nüüd ometi veidi talvisemaks pööranud ja väike lumekiht annab maailmale natuke valgust juurde, kuid õhtud on siiski pikad ja hämarad ning tunnid aina venivad ja venivad... Seega on ju tore midagi kas isekeskis või koos sõprade ning perega ette võtta, meisterdada või millegi kallal nokitseda! Oma kätega loodud asjad teevad ikka tuju rõõmsaks. Ilusast käsitööst või kunstitaiesest võib rõõmu tunda ka hea sõber, ning miks mitte kinkida jõuludeks oma armsatele just enda tehtud asju. Sellistel kinkidel on hing sees ja need panevad kingisaaja südame tänutundest põksuma :) 

Teeme siinkohal väikse ülevaate põnevatest uutest tulijatest meie meisterdamis- ja käsitöörubriigis!

loovlood.com/…/me…/paberist-ja-papist/ruumilised-linnupildid Tõeliselt pehme ja suline unistus, ruumilised linnupildid Djecolt! Värvilistest sulgedest paberile linde meisterdades saab proovile panna oma käteosavuse ja kunstimeele.

loovlood.com/…/meiste…/varvid-ja-loovus/kraapekunst-troopika Maagilised kraapepildid Djecolt, mis on tulvil loovust ja salapära! Puidust pulgakesega troopikateemalisi pilte kraapides avanevad neil aina uued värvid ja mustrid – tõeline võluvärk!

loovlood.com/veebi…/meisterdamine/kasitoo/tikkimiskomplekt-2 Võrratu tikkimiskomplekt, milles on olemas kõik, et luua üks imeline pilt kas iseendale või kingituseks kellelegi teisele. Komplekt sobib nii algajale kui ka juba veidi edasijõudnud tikkijale.

loovlood.com/veebipood/meisterdamine/…/siidisall-liblikatega ja loovlood.com/…/meisterdamine/kasitoo/siidisall-jaapani-aiaga Siidisallid, mille saab noor käsitöösõber ise maalida! Valikus on liblikate ja Jaapani stiilis aiaga mustrid. Iidne siidimaalikunst on tõesti peen ja ahvatlev! Ning valminud sall on jällegi imearmas kink heale sõbrale, emale või õele.

Ehetesõpradele on valikusse lisandunud aga õige mitu uut komplekti. Siin on midagi pisematele ja ka juba osavamatele pärliseadjatele:
loovlood.com/veeb…/meisterdamine/kasitoo/puuparlid-loomadega ja loovlood.com/veeb…/meisterdamine/kasitoo/puuparlid-lindudega Puust imearmsad looma- ja linnukujulised helmed on just parajad väiksematele lastele – neid on ka tillukestel sõrmedel mugav nööri otsa ajada.

loovlood.com/…/meisterdami…/kasitoo/kasitookomplekt-vitamiinKäsitöökomplekt, mis on särav ja kirju ning mõjub seega nagu tõeline vitamiin! Komplektis on kaunid erikujulised helmed, millest valmistatud ehted sobivad väga hästi ka kinkimiseks.

loovlood.com/…/meisterd…/kasitoo/kaevorude-punumise-komplekt
Vahva käevõrude punumise komplekt, mis sobib juba veidi kogenumatele ehetekunstnikele. Lisaks lõbusatele paeltele on siin ka kaunid ripatsid, mis lõpptulemusele erilise lihvi annavad!

loovlood.com/…/meisterd…/kasitoo/paberist-kaevorude-komplekt Lõpetuseks midagi nostalgia vallast: paberist käevõrud, mille kirjud helmed saab ise kokku kerida! Võimalusi on lõputult! Need toredad paberist käevõrud peaksid vist tänastele emadele ja isadele nende lapsepõlvest tuttavad olema, seega oleks ju tore neid ka oma lastele tutvustada.

Kas vaatasite üle? :) Usume, et siit leiate kindlasti ühtteist päkapikukotti pistmiseks või iseenda päeva edevamaks muutmiseks!


Eelmine
Jõulud
Järgmine
UUS: Lauamängud

Vastused puuduvad

Email again: