UUS: Lauamängud

Pühad on kohe-kohe ukse ees, Tahma Toomas juba luusib ringi ning viimane aeg on vaibad kloppida ja toad koristada, lauale või põrandale ruumi teha ning koos pere või sõpruskonnaga maha istuda ja teha mõned lauamängupartiid! Ja kui süldikraam juba keeb ning salat on hakitud, siis on just paras aeg veidi meelt lahutada. Ning jõulude ja vana-aasta õhtu vaheline periood tuleb ju ometi samuti toredate tegevustega sisustada: kui kelgutamisest ja õues müttamisest on riided juba liiga märjaks saanud ning ninaots punetab, siis soovitamegi pageda ära tuppa kamina ette ja proovida näiteks järgi mõned uued üllatajad, mis meie lauamängude rubriigis verivärskete saabujatena teid meelitamas on! Siin siis põgus ülevaade uutest tulijatest lauamängumaastikul, leidub armsaid koguperemänge ja kraad kangemaid nuputamisi sõprade seltsis:

loovlood.com/veebip…/mangud/osavustrateegia/sisaliku-doomino Doomino, millele lisab vürtsi hiiglaslik sisalik, kes mängulaual laiutab! Mängijatel peavad olema teravad silmad ja osavad näpud, sest doominoklotsid asetatakse selles mängus lauale ritta püstiselt. Kui rida valel ajal ümber kukub siis... Sisalik võib ampsata! :P

loovlood.com/veebipood/mangud/osavustrateegia/sardiinimang Mäng, mis treenib tähelepanuvõimet ja mälu ning ühteaegu mõjub lustlikult, kuna vaatluse all on kentsakalt riietatud sardiinid! Vaata, uuri ning jäta meelde, millised sardiinid karbis on!

loovlood.com/veebipood/mangud/osavustrateegia/aardejaht Kes on vingeim aardekütt ja uljaim kihlveosõlmija? Siin mängus tuleb omada kavalust, piraadilikku kindlameelsust ja kübeke ennustajaoskusi!

loovlood.com/veebipood/mangud/osavustrateegia/miimikamemo Vahva miimikamemo, mis paneb proovile mängijate näolihaste paindlikkuse ja näitlejameisterlikkuse. Kes suudab paremini meelde jätta kaartidel kujutatud grimasse? Ning seejärel neid nägusid järele teha? Naer on selle mängu juures garanteeritud!

loovlood.com/veebipood/mangud/osavustrateegia/hullud-pardid Siin mängus tembutavad hullud kolmejalgsed pardid, kes külvavad segadust ja samas toovad mängu põnevust. Kes on parim kavalpea ja matemaatik ning suudab partide jalad kõige kiiremini kokku rehkendada?

loovlood.com/veebipood/mangud/osavustrateegia/polyssimo Kui peaks tekkima isu hoopis üksinda mõne lauamängu kallal pusida, siis tetriselaadne Polyssimo on selleks hea valik. Mõnus nikerdamine, mis arendab loogilist mõtlemist ja ruumitaju.

loovlood.com/veebip…/mangud/osavustrateegia/kassi-hiire-mang Vist küll kõige nunnumate mängunuppudega mäng – laual seiklevad pisikesed hiired ja neid taga ajav kass! Hiired ihaldavad juustu ja kass tahab omakorda hiiri pintslisse pista. Kes väljub sellest elulisest situatsioonist võitjana?

loovlood.com/veebipood/mangud/osavustrateegia/topologix Ülimalt vahva ja kauni disainiga mäng, mis aitab lastel selgeks õppida paiknemisega seotud mõisted nagu ees, taga, kohal, sees, otsas jne. Lõbus ja arendav koguperemäng, milles vanemad mängijad saavad väiksemaid suunata ja aidata!

Ärge siis unustage pühadesaginas aega maha võtta ja koos armsatega natuke täringuid veeretada ja mängukaartidega lehvitada! :)

Eelmine
UUS: Meisterdamised
Järgmine
Tõeline Talv

Vastused puuduvad

Email again: