Jõulud

Jõnkadi-jõnkadi jõulud tulevad - nii ütleb vana rahvalaulusalm. Ning just nii ka on - tasapisi ent kindla sammuga astuvad jõulukesed aina ligemale! 

Jõulude juurde käib ka kinkide tegemine ja kinkide saamise rõõmsalt ärev ootus. Et need pühad ei muutuks aga pelgalt tarbimise pööraseks pillerpalliks ja maiustuste üleküllastuseks, pakume teile päkapikkude abistamiseks mõistlikku ning lapse- ja loodussõbralikku lahendust. 

Me toredatel ülesriputatavatel jõulukalendritel on 24 taskut (ühel variandil takuriidest neljakandilised kotikesed, teisel variandil erineva kujuga väikesed kangast õmmeldud kindad, mütsid ja saapad, kuhu sisse üllatusi panna), kõik kenasti nööril reas ning lõbusate jõulupäraste klõpsudega kinnitatud. Sellise advendikalendri saab riputada lapse voodi külge, aknale või kaminaäärele, tulemus on armsalt hubane ning pilkupüüdev! Ning mis peamine: see meelitab ligi nii lapsi kui päkapikke. 

Meie tootevalikus leiab lausa kuhjaga mänguasju ja muud lastele sobilikku ning vajalikku, mida on päkapikul hõlbus igaks päevaks kalendritaskutesse või sussi sisse poetada. Ning seejuures võib südametunnistus rahulikult nurru lüüa, kuna päkapikundusega pole mindud üle piiri. 

Meie kodulehel ringi vaadates leiate kindlasti palju toredat, mis paneb silma särama ja tekitab päkapikkudes inspiratsiooni. Mõne suurema asja võib näiteks väiksemateks osadeks jaotada ning tekitada lapses sellega põnevust - iga päev saab ta mõne väikse vidina, mis jõuluõhtuks ühe vahva terviku moodustab! Mõned valikud toome siinkohal ka ära, et jõuluvana väikeste abiliste elu sel kibekiirel ajal kergemaks teha! Rõõmu kingitegijatele ja rõõmu kingisaajatele! Ning ärge siis suures ootus- (ja ostu-)tuhinas seda kõige tähtsamat unustage - koosveedetud aega oma kõige kallimatega!

Sussikinkide ideed leiad me kodulehelt aadressiga loovlood.com/sussi-sisse

Eelmine
Toome hämarasse aega värve imeliste seina- ja aknakleepekatega!
Järgmine
UUS: Meisterdamised

Vastused puuduvad

Email again: