Esinduspood Viljandis!

Head sõbrad, meil on teile imetore uudis! ÕÄ avab Viljandis esinduspoe! Jah, justnimelt, nagu lindudel on pesad, rebastel urg ja nahkhiirtel mõnus kodu vanas puuõõnes nii saab ka meil nüüd olema oma väike pesake. Ja seda kõige hubasemas linnakeses, kus elu tuksub just parajas rütmis ja vahel õhtuti kitsastel tänavatel jalutades on tunne justkui oleksid sattunud väikesesse puust nukulinna. Poe aadressiks saab olema Lossi 35-28 ning avame 30. septembril kell 11. Seega juba saabuval laupäeval! Olete kõik vägagi oodatud, toimetame ning sätime siin suure elevusega ja poeuks vajub lausa iseenesest kääksuga avali - ootab juba nii väga külastajaid!

Pood saab kandma sama nime nagu me veebikodugi: Loovlood. Selviisil leiate meid hõlpsasti üles nii netiavarustest kui ka linnaruumist. Meie motoks ja missiooniks on jätkuvalt tuua teieni põnevaid, arendavaid, loovust sütitavaid, loodussõbralikke ja loodust tundma õpetavaid mänguasju, mis on inspiratsiooniks nii lapsele kui tema vanemale. Toimetame ja askeldame ikka loodusega sõbralikus rütmis ning kutsume ka teid sama tegema! Poes on esindatud kõik need kaubamärgid, mis meie kodulehelgi: Djeco, Affenzahn, Tektorado, Petit Collage, Werkhaus, Plan Toys, Melissa&Doug, Le Toy Van, Small Foot, Goki, New Classic Toys ja veel mõned teised. Valik aina täieneb! Kõik kaubamärgid ja tooted on hoolikalt valitud, pidades silmas lapse huve ja seda, et tootmine oleks eetiline, disain efektne ja fantaasiameeli ning mõtet tööle panev. Mängulisus ja õpe käigu ikka käsikäes! Loomulikult on poest võimalik soetada ka ÕÄ enda toodangut: lauamänge, töölehti ja värviraamatuid. Ning Marge Nelgi imelised-fantastilised tööd on meil samuti esindatud, seega, Marge fännid, astuge aga julgelt sisse!

Meil on plaanis korraldada oma poes ka erinevaid õpi- ja töötubasid, muinasjutu- ja pannkoogihommikuid ning palju muid toredaid ja seikluslikke ettevõtmisi. Nendest sündmustest anname siin kindlasti jooksvalt teada, hoidke silm lahti ja kõrv kikkis! Meie pesake selle poe näol saab olema õdusaks kohaks, kus avastada uut ja toredat, kohata sarnase mõttemaailmaga kaaslasi, laiendada oma silmaringi ning kui tuleb isu, siis tõmmata end diivaninurka kerra ja uurida erinevaid katalooge ning soovikorral teha sealt tellimusi. Ohh, oleme ise kah väga põnevil! Kohtume siis laupäeval, pange end valmis!!!


Eelmine
Ahoi, sügis ja kool!
Järgmine
Poe tutvustus Sakalas

Vastused puuduvad

Email again: