Djeco - õnnelik väike sisalik

Mõne asjaga on nii, et see kohe poeb südamesse. Saab suureks lemmikuks ja sedavõrd omaks, et näed seda isegi unes ja avastad end sellest unistamas. Oled nagu äranõiutud, meepotis kinni! Sellise tembuga võib hakkama saada mõni põnev raamat või raputav film. Lemmikuks võib saada ka mõni koht (puust purdega metsajärv, kus lapsena sai suplemas käidud!) või tegevus (seeneretked koos perega! võilillepärja punumine!). No igaljuhul jah - elus ikka tuleb ette selliseid asju, mis poevad naha alla, muutuvad armsaks ja kalliks ning mida ikka ja jälle uuesti tahaks kogeda. Meie üheks selliseks suureks lemmikuks on Djeco oma täiesti imetabase maailma, võluva disaini ja loendamatult paljude suurepäraste leiutiste ja ideedega. Olles kord juba selle kõige lummusesse sattunud, tahakski neid tooteid uudistama jääda! Seigelda armsate loomakeste ja lustlike olendite maailmas, imetleda kauneid pilte ja sukelduda selle muinasjutulise ja lastepärase disaini tuttavasse ent samas alati meeldivalt üllatavasse imeilma! ÕÄ võib end tõesti nimetada Djeco andunud fänniks. Ning jõudumööda püüame oma lemmiktooteid ka aina rohkem teieni upitada. Seega: püsige lainel, Djeco austajad!

Djeco - õnnelik väike sisalik - sai alguse 1954. aastal Prantsusmaal. Ema ning koduperenaine Véronique Michel-Dalès sai hakkama tolle aja kohta päris hulljulge tembuga, luues omaenda väikse ettevõtte. Harivad, kauni disainiga ning igati lõbusad mängud hakkasid kiiresti populaarsust koguma ning pälvisid oma nutikusega mitmeid auhindu (sealhulgas neli mänguasjamaailma Oscarit!). Ühel hetkel ettevõtte hoog siiski rauges, kuid sai siis taas tuule tiibadesse perepoeg Frédéricu eestvedamisel. Noormees tegi firmast oma mängumaa ning ajas asja julge pealehakkamise ja rõõmuga. Uudishimulik Frédéric rändas mööda maailma ning uuris, milliseid mänguasju mujal toodetakse. Uued kogemused ning avar silmaring kandusid edasi ka tema ideedesse ja loomingusse ning seetõttu võibki Djeco toodetes märgata inspiratsiooni, mida on ammutatud maailma eri nurkadest. Djeco märksõnadeks on loomingulisus, julgus ja kirg ning need kolm omadust on äratuntavad igas väiksemaski Djeco tootes. Nüüdseks on Djeco mänguasjad, kujunduselemendid, kunsti- ja käsitöötarbed ning palju muud põnevat levinud üle kogu maailma, rõõmustades väga paljusid lapsi (ja loomulikult ka nende vanemaid!). Djeco meeskond toimetab julge hoo ning kire ja armastusega oma igapäevatöö kallal. Iga päev saavad alguse uued ideed, mis läbi hoolika kaalumise ning katsetamise ka teostuseni jõuavad. Turvalisus, loodus- ja lapsesõbralikkus on Djeco jaoks väga olulised pidepunktid ning neist peetakse ülima täpsusega kinni: kõik tooted läbivad mitu turvakontrolli ja lelud saavad enne laste juurde jõudmist seigelda hoolikas testimiste ja proovimiste kadalipus. Toodete kvaliteet on Djecole täpselt sama tähtis kui nende praktilisus ning kaunis ja filigraanne disain - kõik on pisima detailini läbi mõeldud. Ikka selleks, et pakkuda maailmale midagi imelist, arendavat ja üllatavat!

Djeco ampluaa on väga lai: siit leiab mänguasju nii pisikestele kui suurematele, nuputamist peale ja käele, põnevaid käsitöökomplekte, tegevusi õue ja väljasõidule, maiuspalu muusikalembelisele lapsele, avastamisrõõmu mustkunstiharrastajale, nokitsemist kujundamispisikuga noorele loojale, imelisi tubaseid seiklusi puslefännile... Oeh, kergem oleks tõesti üles lugeda seda, mida Djeco lõputus nimekirjas ei ole! Djeco on oma suure pühendumisega suutnud luua tõelise mänguasjade karnevali ja nipsasjakeste pillerpalli. Muudkui vaata ja imesta! Eraldi imetlust väärib muidugi disain, sest see on Djecol absoluutselt võrratu. Fantastilised loomad ja imearmsad elukad, haldjalikud olendid, muinasjutulised maastikud, kirevad linnud, krutskeid täis puud ja lilled, eksootilised mustrid maailma eri paikadest - see kõik on vaid osake sellest suurest ja laiast Djeco võlumaailmast. Avastamisrõõmul pole siin otsa ega äärt ja võime garanteerida, et vaimustusse satub nii laps kui ka täiskasvanu. 

Selle hooaja eriliseks üllatajaks on kõikvõimalikud paberimaailma kuuluvad tooted. Märkmikud, karbikesed, paberid, käsitöölehed, kaardid - neid vaadates tekib tunne, et nii, võtaks nüüd aja maha (umbes viieks aastaks?) ja lihtsalt istuks õues pingil suure pärnapuu all, joonistaks, kritseldaks ja looks luuletusi, samal ajal neid imelisi paberilehti ja märkmikukaasi silitades ja hellitades. Sest Djeco maailm inspireerib! See kisub endasse ja haarab kaasa. Paneb end tundma osana sellest suurest ja kaunist muinasloost. Ja meie kutsume teid samuti sellest osa saama! Lubage Djecol end võluda! Sest Djeco ühendab endas lapsemeelse avastamisrõõmu ja otsatu fantaasia, uudishimu, mängulusti, uued nipid ning oskused. Djeco - see on nagu lapsepõlvest tuttav helge ja kaunis unistus, mis on imekombel tõeks saanud.

Eelmine
Suvi!!!
Järgmine
Affenzahni imeline võlutrikk: plastikpudelist vahvaks kotiks!

Vastused puuduvad

Email again: