Affenzahni imeline võlutrikk: plastikpudelist vahvaks kotiks!

Ohhoo, me oleme väga põnevil! Sest saame teile nüüd ja kohe tutvustada midagi eriti lahedat! Ootasime neid toredaid tegelasi suure õhinaga ning siin nad lõpuks ongi: Affenzahni õla- ja seljakotid, mis on valmistatud, üllatus-üllatus, ümbertöödeldud plastikpudelitest! Millegi ägedama peale tulla on päris raske, mis?

Just nii nagu suurtel inimestel koguneb ikka paras ports vajalikke ja armsaid asju, mis vajavad kuskile paigutamist, on selliseid asjakesi ka väikestel inimestel. Ehk isegi rohkem! Lapsed võivad olla üllatavalt praktilise meelega, teades täpselt, milline mängukann peab ööseks jääma voodi alla ja milline pääseb kaissu, milline klots peab hommikul vaibal lesides unise varba üles äratama ning millist värvi rasvakriit võib südamerahuga kapi taha kaduda ning millist on vaja kindlasti säilitada, et sellele samale kapile mõned koopamaalingud kritseldada. Kõik olgu paigas, oma armsas kaootilises pedantlikkuses! Ja küll on siis hea ning tänuväärne, kui sul on üks tore sõbralik kotike, mis mahutab endas sinu kalleimad asjad! Ema õmblussahtlist laenatud punase niidirulli, naljakas rütmis tiksuva käekella, paar krimpsu kuivanud tammetõru, nokkmütsi, suupilli, pinali ja vihiku, lemmikraamatu, luubi ja muidugi kaisukaru ehk siis kõik elulise tähtsusega pudi-padi. Ning seejuures on väga oluline, et kogu selle kraami hoidjaks pole lihtsalt mingi suvaline kotike vaid üks tõeliselt mõnus ja muhe paun, kuhu on lausa suur isu oma asju panna ning neid endaga koguaeg kaasas kanda. Sest ei või ju iial teada, kuna miskit vaja läheb - see vajadus võib saabuda igal hetkel! Affenzahni lõbusad kotid ongi just sellised, mis mõjuvad kohe esmapilgul...sõbralikena! Jah, see on tõsilugu - kott võib tunduda (ning ollagi!) sõbralik. Seega: saage tuttavaks, siin on ühed tõeliselt sõbralikud kotid!

Nimi "affenzahn" tähendab "ahvi hammast", mis on saksakeelne sõnamäng, tähistades ühtlasi midagi, mis liigub suure kiirusega. Just nagu mänguhoos lapsed! Selline dünaamilisus ja julge kulgemine iseloomustab ka firmat ennast ja nende nüüdseks aina populaarsemaks saavaid tooteid. Selle kõige taga on üks lennukas idee, mis jõudis eduka teostuseni ja tänu millele võib loodus natukenegi kergemalt hingata, sest jälle on juures üks pundike maailmaparandajaid, kes päästavad meie planeeti plastikuhunniku alla mattumisest. Plastikpudeli metamorfoos õla- ja seljakotiks tundub tõelise tänapäevase võlutrikina ning soovitud tulemuseni jõudmine tähendab suurt hoolt ja vaeva. Plastikpakendid läbivad omamoodi seiklusraja: esmalt kogutakse pakendid kokku ja seejärel purustatakse nad pisikesteks tükikesteks, tulemuseks on maisihelbeid meenutav pudi. See peenike mass saab nüüd ühe korraliku pesu osaliseks, et eemaldada kõikvõimalik mustus ja sodi. Edasi tuleb kuumutamine kõrgel temperatuuril, mille tulemusel plastikumass sulab ja sarnaneb nüüd ühe tubli koka kokkukeeratud koogitaignale. Ahvatlev asjade käik, eks? Kuid see pole veel kõik, meie plastikpudelikeste muutumismäng aina jätkub: ühtlaseks sulanud mass venitatakse ja harutatakse pikkadeks ribadeks justnagu spagettideks, saadud kiud kedratakse lõimeks, mis keritakse suurtele poolidele. Nüüd jätkub teekond juba kangatehases, kus agarad kangakudumismasinad loovadki selle materjali, millest valmistatakse Affenzahni sõbralikud kotid - sõbralikud nii laste kui looduse vastu! Tootmisprotsessis ei kasutata mürgiseid kemikaale ja tehaste töötingimused on igati inimsõbralikud.

Seljakotte on saadaval kahes suuruses, ühed veidi väiksemad sõbrad ning teised suuremad. Väiksemad kotid sobivad vanusele 1-3 aastat, suuremad 3-5 aastat. Läbimõeldult sõbralik ja lapsele sobiv on nii koti välimus kui ka see, kuidas kott oma väikse kandja seljale või õlale toetub: seljakoti õlarihmad on pehmete polsterdustega ega rõhu õlgasid ka siis, kui tilluke kotiomanik on otsustanud kotti korjata hunniku kive ja käbisid. Toetav rinnarihm on reguleeritav ja teeb koti kandmise veelgi mugavamaks, kuna toetab omakorda selga ja rühti. Isegi kõige metsikumaid seiklusi läbides püsib kott kenasti paigal. Õlakottide rihmal on turvakinnitus, mis vabaneb automaatselt kui kott peaks olema liiga raske või jääma kuskile kinni (välistab poomisohu). Lisaks on õlakotid väga kerge kaaluga ning sobivad seepärast ka päris väikesele kandjale. Seljakotil on tugev sang, millega võib koti nagisse riputada ning kindel olla, et sõbrake sind seal seni ootab, kuni jälle tema juurde naased. Lisaks on kõik kotid varustatud helkurpaelaga, mis teeb koti kandja nähtavaks ka talvistel hämaratel õhtutel. Nii selja- kui õlakottidel on väljatõmmatav keel (looma suust), millele saab kirjutada lapse nime ja andmed. Kottide viimistlus on tehtud käsitsi (tikandid ja väiksed põnevad detailid), mis lisab koti sünniloosse vahetut inimlikku puudutust ning hoolt. Valmistoodangu iga pisimgi detail kiirgab sõbralikkust ja seega võib tõesti öelda, et need kotid on läbi ja lõhki täis pühendumist ja armastust!

Affenzahni selja- ja õlakottide eripära seisneb selles, et tegu pole pelgalt kotiga, ei, see on midagi enamat kui lihtsalt kott! Eelkõige on tegu lapse sõbra ja kaaslasega, keda on turvaline kaasa võtta kõikidesse seiklustesse. Olgu selleks siis igapäevane lasteaeda minek, matkaretk rappa või pühapäevane seenelkäik, lapse sõber on teda alati saatmas ja truult tema armsaid ja väärtuslikke asju hoidmas. Selles kotis on midagi hubast ja kodust, see on üdini oma ja turvaline, toetav kaaslane ja julgustaja. Lepatriinu, öökull, hobune, koer, krokodill, dinosaurus, lehm, lammas, tiiger jne - Affenzahni kottide hulgas on palju erinevaid toredaid loomi, kes ongi korraga nii praktiliseks asjade hoidjaks, mänguasjaks ja kaisuloomaks ning samas ka arendavaks ja õpetavaks kaaslaseks. Suuremad seljakotid pakuvad lapsele tegevust pikemal autosõidul, sest koti käppasid saab krepsude abil erinevatesse asenditesse sättida, krokodill-koti suhu võib panna hoiule näiteks oma mütsi või kindad ning väike käsi saab koti kallal pusides treenida oma vilumust lukkude ja klõpsude avamisel ning sulgemisel (need kõik käivad kergesti kinni-lahti!). Lisaks on suurematel seljakottidel palju väikseid salasoppe ja taskuid (näiteks tasku veepudeli jaoks!), millesse on tore tillukesi asju pista ja neid siis sealt jälle üllatusena avastada. Väiksemad seljakotid on aga just sobivad pisemale kandjale, sest passivad selga niivõrd hästi, et vahepeal võib lausa ära unustada, et kott sinuga üldse kaasas on. Jaa, nende kottidega saab mängida ja välja mõelda ühiseid tegevusi, sest nad on nii sõbraks kui mängukaaslaseks! Affenzahni kottides on ühendatud väärtused, mis on väga olulised ka ÕÄ jaoks: funktsionaalsus, lapse arendamine ja loovuse ergutamine, turvatunde pakkumine (seljakott kui sõber ja kaaslane kodust!) ning jätkusuutlik ja keskkonnasõbralik majandamine. Affenzahni selja- ja õlakottide vahendamine on meile suureks rõõmuks, sest ühe sellise koti näol saab laps endale eelkõige toreda sõbra ja kaaslase. Ja sellise sõpruse tekkimisele kaasa aitamine on ju vaid puhas nauding!


Eelmine
Djeco - õnnelik väike sisalik
Järgmine
Meie valikutest ja loodusest

Vastused puuduvad

Email again: