Hingedeaja lävel

Kas tunnete, et hämaramad ajad piiluvad metsanurga tagant siia maailma? Vananaistesuvi väsis lõpuks ära, andis alla ja pakkis oma kirjud kleidid kohvrisse ning on end minekule sättinud. Nüüd on platsis teravamad tuuled, mis on puud lehtedest tühjaks tuustinud ja mis laulavad õhtuhakul juba hingedeaja helistikus. See on aeg vaiksemateks toonideks, mõtisklemiseks ja iseolemiseks. Tubased toimetused ja videvikuõhtud on päral, varsti kobistavad uste taga mardi- ja kadrisandid, ilm pöörab talvisemaks ja on aeg otsida endale tegevusi, mis toidavad hinge ja vaimu, loovad ilu ja toovad varjudeaega valgust.

Et sügisõhtuid toredate nokitsemistega täita, mis ühteaegu on arendavad ja pakuvad tegevust nii silmale kui käele, soovitame kindlasti üle vaadata meie meisterdamistarvete rubriik: http://loovlood.com/veebipood/meisterdamine
Siin on värve ja tekstuure, mis sütitavad igaühes kunstnikuhinge. Oma kätega loodud taies rõõmustab nii ennast kui teisi ja pikad pimedad õhtud saavad selviisil täidetud loominguga. Meisterdamine, joonistamine ja käsitöö on ka seetõttu igati tänuväärsed tegevused, sest mõjuvad ühendavalt ja liitvalt – terve pere võiks vähemalt korra nädalas mõnel õhtul ühiselt laua taga millegi kallal pusida. See on teraapiline lust, tõesti on! :)

On küll tulemas vaiksemad ajad, kuid sellegipoolest on saabuvas hingedekuus päevi, mil tasuks teha veidike kärtsu ja mürtsu ning tuua kuuldavale mõned kaunid helid. Et täiendada oma kodust pillivaramut ning hakata aegsasti santimisõhtuteks repertuaari koostama, heidke pilk meie kodulehel olevatele muusikariistadele: http://loovlood.com/veebipood/muusika
Suupill tagataskusse, tamburiin põue ning laulud suule ja marss, naabriuste taha kolistama ning peredele õnne viima! Nagu öeldakse: moosekandid on alati ja igal pool teretulnud, jagades läbi pillimängu rõõmu ja saades seda kuulajatelt kuhjaga tagasi.

Ja kui juba novembrikuistele aukülalistele ehk mardi- ja kadrisantidele jutt läks, siis loomulikult soovitame teil filigraanseks maskeeringuks hankida koju karbike näovärve, et martide vuntsid ja kulmud saaksid piisavalt kohevad, tontide ja krattide habemed hirmuäratavad ning kadrisantide roosipõsed ja marjasuud õhetavalt kirevad! Näovärve on meil saadaval päris asjalik valik, seda näete kodulehel rubriigis meisterdamine, värvid ja loovus (tootevalikut alla kerides, lehe lõpus):
http://loovlood.com/veebipood/meisterdamine/varvid-ja-loovus

Et oma meeli tubasel ajal erksana hoida ning nupukust treenida, tuleks end proovile panna ja katsetada osavus- ning strateegiamänge. Muide, selliseid väiksemaid krutskeid ja vigurtükke on tore ka santidel pererahvale lahendamiseks pakkuda, või, miks mitte ka vastupidi – las mardid-kadrid kah katsetavad ja näitavad, mis puust nad tehtud on ja kui palju tarkusi seal seitsme vikerkaare tagusel maal ka jagatakse! Üllatusmomente, elevust ja rõõmu tulemusest jagub siin kindlasti. Nupumehed, piiluge aga siia: http://loovlood.com/veebipood/mangud/osavustrateegia

Jah, oktoober hakkab peagi ümber saama, rehekuu askeldused lõppevad ja üle lävepaku astub hingedekuu, küünlaleek käes hubisemas ja salajased sosinad põues. Nautige ja hinnake seda iseäralikku ja müstilist aega, sest see on periood, mil küll pannakse ette sandimaskid, kuid läbi selle iidse rituaali paljastub tegelikult just midagi meist endist, seda, mis on meie igapäevaste maskide taga. Midagi meie sisemusest. Seda, mis on päriselt. Tuumakat hingedeaega teile, sõbrad, sandid ja vaimukesed!

Eelmine
Satch koolikotid - parimad seljale, parimad kandjale!
Järgmine
Mardilaupäev!

Vastused puuduvad

Email again: