Satch koolikotid - parimad seljale, parimad kandjale!

Satchi kaubamärk on vist küll kõigile tänapäeva koolijütsidele juba tuttav, sest tegu on tõesti väga armastatud seljakottide tootjaga. Saksamaal asuv Satch kuulub firma Fond Of Bags alla, olles üheks mitmest tütarfirmast (lisaks siis veel Affenzahn, Ergobag jne), kes on keskendunud loodus- ning kasutajasõbralike koolikottide valmistamisele. Satchi kotid on nooruslikud, stiilsed, julge disainiga, ergonoomilised, funktsionaalsed ja ülimalt vastupidavad. Neid kotte on lausa lust kanda, kuna seljal on mugav ja isegi rasked õpikud sobituvad sellesse seljakotti nii hästi, et igapäevane kandam ei rõhu selga ega tee meelt mõruks. Seega on meil suur rõõm, et leiate nüüd ka meie tootevalikust need imetoredad koolikotid! Järgnevalt tõmbame luku lahti ja jagame teiega Satchi kottide ainulaadsust ja omapära, ehk seda, miks need kotid on nii populaarsed ja leiavad aina uusi kandjaid nii nooremate kui vanemate koolilaste hulgas.

Ergonoomilisus

Satchi koolikott sobib kandjale pikkusega 1.40-1.80 m. Kõik rihmad on reguleeritavad, seega kasvab kott koos oma kandjaga ning pole vaja igal aastal uut koolikotti soetada. Kott sobitub imehästi selga, hajutades raskust ühtlaselt nii, et õlarihmad ei survesta liialt selga ja turjapiirkonda. Tänu rinnarihmale püsib kott kindlalt seljas ning pehmendustega puusarihm lisab veelgi stabiilsust. Koti seljaosa on tugevdustega, mis toetavad selga ja hoiavad samas koti sisu kindlalt paigas. Märksõnadeks ongi siin läbimõeldult paigutatud pehmendused, toestus ja raskuse ühtlane jaotumine – kõik passib tõesti nii ideaalselt, et kui kotis oleks langevari, siis võiks selle koolikotiga ka langevarjuhüppeid tegema minna :)

Disain ja vastutustundlik toomine

Satch koolikotid on pikupüüdvad just oma noorusliku ja ulja disaini poolest. Mustrite loomisel on kunstnikud ammutanud inspiratsiooni näiteks loodusest, taimedest ja loomadest – uue koti sünniks võis anda ainest mõni lilleõis või rannast leitud teokarp. Kuid kireva värvimängu taga võib olla ka hoopis õhtune suurlinna panoraam või tänaval möödunud võõra tennisemuster. Satchi disainerid on loomingulised ja vabad mõtlejad, kes lubavad oma fantaasial piiramatult möllata. Ning just seetõttu on Satchi kotid originaalsed, julged ja vägagi eriilmelised – et igaüks võiks siit leida just täpselt selle pärli, mis tema maitsemeelega kokku läheb. Kunstnikutöö on pikk ja põhjalik, alustades idee tekkimisest, selle paberile panekust, kombineerimisest, digitaliseerimisest, printimisest ja seejärel juba konkreetseks kangaks saamisest – nii sünnibki uus uhke mustriga kott, veekindel, vastupidav, mugav ja üleüldse igati muhe igapäevane kaaslane ning abimees. Kotid valmistatakse Vietnamis, pöörates erilist tähelepanu ka kõige pisematele detailidele nagu lukud, kinnitused, taskud jne. Ja mis meile endale väga südamelähedane ja rõõmustav on: Satch kotid on valmistatud ümbertöödeldud plastpudelitest, mis paneb kogu kremplile keskkonda säästva ja taaskasutust propageeriva pitseri. Ning samuti on Satchi näol tegu mõistlikult ning vastutustundlikult majandava ettevõttega, kes peab kinni Fair Wear Foundation`i (fairwear.org/) põhimõtetest – töötajate inimväärsed töötingimused ning heaolu on tootmise juures esikohale seatud. Seda, loomulikult, on südantrahustav teada, kui oma mõnusa koti selga upitad ja tarkusi nõudma sammud. Hurraa!

Satchi koolikottide valik on tõesti kirju, seega soovitame võtta endale natuke aega, kui hakkate erinevate mudelite pilte lappama. Soovitame külastada ka firma kodulehte satch.com, kust leiate veel huvitavat lugemist!

Kui otsite oma lapsele mugavat, lahedat ja igati väärt kooli- spordi-, rattasõidu, rahakotti või hoopiski vastupidavat pinalit, siis ei pea te enam rohkem oma pead vaevama – Satch on ideaalne valik! :) Tellida saab aadressilt loovlood.com/veebipood/kotid-matid-telgid/satch-kotid


Eelmine
Hüvastijätt imelise suvega
Järgmine
Hingedeaja lävel

Vastused puuduvad

Email again: