Tätoveeringud

Kui oma ihu millegagi kaunistada, siis teha seda juba edevalt ning stiilselt! Mäletate, kunagi olid suureks hitiks need hirm-magusad välismaa nätsud, mille ümbrispaberi all oli peidus nahale kleebitav tätoveeringupildike. Lapsed ostsid ja kleepisid, võrdlesid ja vahetasid ning ei raatsinud õhtul käsigi pesta, sest pilt võis maha kooruda. Oh aegu... Praegu on sarnaseid lastele mõeldud kehakaunistusi saadaval suures valikus ning ka tunduvalt parema kvaliteediga. Siiski-siiski, mõnel sellisel vidinal on seda õiget vunki ning omapära, teisel aga...mitte. Djeco tätoveeringud on küll kahtlematult ägedad ning tõmbavad kindlasti tähelepanu, sest nende stiil on tõesti imearmas ja isikupärane! Siin on midagi igale maitsele: väikesele piraatide fännile, fantasiliste lindude ja loomade austajale, vintage-stiili armastajale ja lihtsalt nunnude ning naljakate elukatega kontakti otsivale erksa ilumeelega lapsele (ning miks mitte ka tema vanemale!). Suvel on ju eriti lahe kleepida õlale väike kirjusuline linnuke ning randme ümber käekella jäljendav lustlik tätoveering, et püüda kaaskodanike pilke ning tunda end parajalt erilisena! Need vesipilt-tätoveeringud on justkui killukesed ilusast unenäost, mis on sinuga ärkvelolekumaailma kaasa tulnud ning kaunistavad nüüd su keha ja teevad tuju kelmikaks. Kleebi endale ja anna sõbralegi! Siin on kaunistusi nii argipäeva värvikamaks muutmiseks kui ka uhkeid pildikesi näiteks sünnipäevapeol kandmiseks! Üks on kindel - need tätoveeringud on meeldejäävad ega jäta kedagi ükskõikseks. No lihtsalt vaadake neid imearmsaid pildikesi ja meeliköitvaid kujundeid! Kleebiks kasvõi igale tollikesele oma kehal, eks! 

Saadaval on 13 komplekti väikeseid tegelasi, kes on valmis sinu keha kaunistama. Pakis on 2 lehte mõõtudega 21 × 14 cm, igal lehel üle 30 pisikese vesipilt-tätoveeringu.

Djeco tätoveeringud on dermatoloogiliselt testitud ja imelihtsad kasutada – lihtsalt lõika meelepärane pilt välja, eemalda kile, aseta pilt käele, niisuta selle tagumine osa ja eemalda tagus. Sobivad vanusele 3+.

Tk 5 €

Lisa ostukorvi