Jõulukalender nr 1


14 €

Lisa ostukorvi
Jõulukalender nr 2


15 €

Lisa ostukorviWerkhausi puidust jõulukalender


16,50 €

Lisa ostukorvi


Meie päkapikkude soojad soovitused sussi sisse ja advendikalendrisse panekuks:

Pusled! Pisematele kergemad ning suurematele juba tiba keerulisemad. Puslesid on mitmes eri mõõdus, kihilisi ja ruumilisi, tähtede ja numbritega (väga hea harjutus kooliks!), selliseid, mis teevad häält või pakuvad üllatusi ja avastamisrõõmu. Ka on sussisaagiks väga sobilikud Djeco uued imearmsad väikesed pusled, mis just parajad päkapikul selga kahmata või koolis/lasteaias loosipakki üllatuseks panna! Pusletükke saab sussi sisse poetada just nii, et jõuluõhtuks on üllatus küps ehk kõik tükid on koos ja mäng võib aina uuesti ja uuesti alata!


Õppemängud! Kõikvõimalike tegelaste, numbrite, tähtede ja muude tegelastega, kes pakuvad elevust nii suurele kui väikesele mängijale. Sussi sisse ning jõulukalendri taskusse mahub just täpselt nii palju magneteid ja klotsikesi nagu päkapikk parajasti kanda jõuab. 


Meie
meeltemängude rubriigist leiab aga rohkelt erinevaid meeli ergutavaid esemeid. Kaleidoskoope, putukasilmi ja -prille, prismasid jm. Eriti vahvad on veel meeltele krutskeid viskavad Kinoptiku sarja tooted! Jõuluõhtuks saab päev päevalt kokku näiteks terve seltskonna erinevaid roboteid, lilli, erineva tekstuuri või heliga klotse ja muid vigureid, mis on nii laste kui täiskasvanute suured lemmikud!


Teatri- ja rollimängud! On ju imetore saada igal jõulukuu hommikul üks väike vidin näiteks arstikohvrist - jõuluõhtul võib siis avastada, et pisikene doktor ongi valmis oma patsiente ravima. Või siis komplekteerida samal moel terve uhke tööriistakohver, ikka jupp jupi haaval, nõnda põnevust aina üles keerates. Kokakostüüm, pisike muffinivorm, taignarull, piparkoogivormid jm tarvikud on samuti kindlasti ühe pisikiese koka unistuses. Samuti leaite selllest rubriigist ka palju erinevaid puidust lõigatavaid toiduaineid, mis jõuluõhtuks teevad kokku ühe suure ja ahvatleva prae, mida on nukuperele hea serveerida. Niiviisi mõistlikult üht suuremat mängukomplekti osade kaupa sussi sisse jaotades kasvab iga uue jupiga ka lapse rõõm! Kuni komplekt on koos ja ees ootab mustmiljon põnevat mängu.


Muusikariistad! Just sellised pisemad ja armsamad, mis mahuvad kenasti sussi sisse ära ja mille raskus ei kujuta ohtu päkapiku seljalihastele. Suupill, marakas, linnuvile või väike mängutoos on kindlasti igale moosekandile suureks rõõmuks. Ning teatavasti on muusikalised vahepalad vägagi meeltmööda ka Jõuluvanale... Miks mitte luuletuse asemel hoopis lõbus pillilugu esitada? Aega harjutamiseks veel on!

Pisikesed ja suuremad imelised väikesed märkmikud ja vihikud, võluvildikad ja terve kirjatarvete või joonistamisasjade komplekt ... Siia juurde ka veel koolitarbed - pliiatsid ja vildikad, kustukummid ja kriidid, säravad markerid, mitmevärvilised pastapliiatsid ... Kõik need on sussi sisse poetamiseks just täpselt parajad ja vahvad! Detsembris on ka ju viimane aeg Jõulutaadile soovinimekirja saatmiseks ning mõne värvilise ja särava vildikaga oma käega joonistatud kaart teeks Jõuluvanale kindlasti eriti suurt rõõmu.

Terve meie meisterdamisasjade krempel on loomulikult nii sussikingiks kui Jõuluvanalt saadud pakiks igati sobiv. Meisterdamine arendab ja inspireerib, teeb rõõmu kunstnikule endale ja tema tööde nautlejatele. Siin on pakkuda nii liivapilte, peenmotoorikat arendavaid komplekte nii 3-aastastele ning aeganõudvamat meisterdamist, elektriringi loomist ja käsitööd nii vanematele lastele kui ka täiskasvanutele.

Zig&Go konstruktorid tekitavad lastel Goldenbergi masina põhjus-tagajärg seose mõistmise. Üks klots esmaspäeval, üks klots teisipäeval, üks klots kolmapäeval... Kokku saab mõnusa pundi ägedaid esemeid, mille abil üks eriti vägev jooksev rida ehitada, mis paneb igal lapsel ja ka täiskasvanulgi silmad särama! Samast rubriigist leiate ka haamerdamismängud ja rongirajad, mis arendavad peenmotoorikat ja loovust.

Magnetkohver kujunditega! Lõputute võimalustega magnetkohver annab loovusele ja kujundlikkusele uue tähenduse. Erinevate kujundite loomine muutub imelihtsaks, sest peale fantaasia on vaja kaasas kanda vaid seda kerget magnetkohvrit. Vahvaid hetki pakkuv loovmäng kõigile neile, kelle jaoks valmismõeldud kujud ja objektid ei ole piisavalt väljakutseid pakkuvad. Peale loovuse areneb mängimise käigus ka käeline tegevus ning loogiline mõtlemine. Sisaldab 42 kujundit ja 24 ideekaarti. mis arendab motoorseid oskusi ning sütitab fantaasiameeli. Nii saab klotsikesi mõistlikult taas sussi sisse poetada!

Võlukunsti komplekt!  Karp täis maagiat, trikke, nippe ja ahvatlevaid saladusi! Komplektis on 10 klassikalist trikki, mis sobivad ka algajale mustkunstnikule, treenides noore võluri käteosavust, täpsust ja loomulikult maagilisi võimeid! Siin on trikke, mis panevad asju kaduma või hoopiski teevad ühest asjast mitu, on silmapetet ja tähelepanu kõrvalejuhtimist ning veiderdamist publiku meeltega. Ega kõike saagi päris lõpuni lahti seletada. Ning polegi vaja! Las maagia jääbki maagiliseks ja võlurid ühtedeks salapärasteks tegelasteks!

Magnetloomad! Üks loom ühel päeval, teine teisel, mõnel päeval lausa kaks või kolm ja ongi jõuluõhtuks terve 36line komplekt koos!


Laua- ja mõttemängud! Mis võiks pimedal talveõhtul olla parem ajaveetmise võimalus kui üks tore ja põnev lauamäng sõprade ja pere seltsis?  Kui kelgutamisest ja õues müttamisest on riided juba liiga märjaks saanud ning ninaots punetab, siis soovitamegi pageda ära tuppa kamina ette ja proovida järgi mõned meie hoolikalt valikud lemmikud, mis meie lauamängude rubriigis teid meelitamas on! Ja lauamängugi võib päkapikk nutikalt osade kaupa sussi sisse poetada. Ärge siis unustage pühadesaginas aega maha võtta ja koos armsatega natuke täringuid veeretada ja mängukaartidega lehvitada! 


Spunk
. Meie enda suur lemmikkategooria, kust leiab ehteid ja tätoveeringuid, karbikesi, sisustuselemente ning lihtsalt iluasjakesi, mis teevad hingele pai. Väike linnukujuline nagi oleks ju imearmsaks kingiks? Samuti nagu muinasjutuline klaasist öölambike, mis on sedavõrd imeline, et toob endaga kindlasti ka absoluutselt võrratud unenäod! Helmestest käekett või imearmas medaljon teevad aga jõulupeo veelgi värvilisemaks ning sobib hästi ka loosipakki ja mahub isegi kirjaümbrikusse ning postkasti.


Kotid, matid, telgid on imeline kategooria, kust leiab nii erinevas suuruses Affenzahni sõberkotte, lapsega kooskasvavaid koolikotte, erinevaid mängutelke, imearmsaid käekotikesi kui ka võrratuid mattkotte. Kiigake järgi!

Loovlood enda välja antud Liblikate värviraamat ja Loomade värviraaamat,
mis poodidest juba läbi müüdud, meil aga taas saadaval :) Värviraamat sisaldab imelisi pilte meie kodumaa taimedest ja liblikatest. Haara aga pliiatsid kätte ning asu värvima, talvine päev saab seeläbi hoogu ja toone juurde! Värviraamat on klassikaline sussikink, lisaks veel karbike pliiatseid ning hea tuju ja tore tegevus on garanteeritud. Liblikaid värvides saab korraks suvetundegi südamesse, samuti tutvustavad end lapsele just läbi värvimise, nii jäävad nimed paremini meelde ja hiljem on tore neid imelisi olendeid ise määrata!

Värvijärjehoidjate komplekt „Metsaelu“  sisaldab 27 erinevat värvilehte looduses elavatest lindudest, loomadest ja ka putukatest. Värvijärjehoidja lehe ühel küljel on pilt ning teisel sellel kujutatud tegelase jalajälg, sulg või tema vastne. Seega leiab lisaks lõbusale ajaviitetegevusele igalt lehelt ka väikese loodusharidusliku info. 
Värvijärjehoidja on mõeldud nii suurtele kui väikestele värvi- ja raamatusõpradele. Tänu oma väikesele formaadile on värvijärjehoidjaplokki hea ja mugav kaasas kanda. Näiteks olles oma põngerjatega kohvikus, saate lehe haaval neile pakkuda toredat tegevust ilma, et see enda alla terve laua võtaks. Armsad metsloomad ja linnud võivad sind tervitada nii õpikute, raamatute kui ka päevikute vahel. Järjehoidjaplokk on tore kingitus nii koolilapsele kui vanaemale ning sobilik kasutada ka mustvalgelt.


Kui on head ideed, siis on ka kink südamest tulnud ja rõõmuga tehtud. Ning see rõõm jõuab ka kingi saajani, mis ongi ju peamine! Olgu jõuluootus teile rahulik ja stressivaba. Loodame, et meie väikesed kingivihjed aitavad päkapikke ning nende tublisid abilisi!