Suur lauamänguõhtu

Loovlood ja Mulks esitlevad: 15. detsembril leiab aset Suur Lauamänguõhtu! Madin läheb lahti mõlemas kohas, nii Mulksus (Posti 18) kui Loovlood poes (Lossi 35-28). Täringud hakkavad kolinal veerema ning mängunupud galopeerima kell 17.00, üritus lõppeb autasustamisega kell 22.00. Mulks jääb avatuks ka peale mänguõhtu lõppemist.

Valikus on suur hulk erineva raskusastmega lauamänge, millest perekesksemad koonduvad Loovlood poodi ja tiba keerulisemad strateegiamängud Mulksu. Õnne ning taipu saab proovida näiteks selliste ahvatlevate mängudega: Dixit (kõik 4 varianti), Carcassonne, Katan, Lord of The Rings, Love Letter, Codenames, Exploding Kittens, Space Alert, Gildenberg, Zanimatch, Animouv, Dobble, Forbidden Desert, Timeline, Scrabble, Alias, Uno, Topologix, Polyssimo, Labyrintix, Tsitadell jpm. Kes soovib aga oma lemmikmängu ise kaasa haarata, tehku seda julgesti ning andku sellest ka varakult märku, et teised teaksid punti lüüa!

Mulks pakub mänguritele kosutuseks soolasemaid suupisteid ning alkohoolseid napse, Loovlood ergutab vürflimeistreid aga magusamate palade ning astelpajuglögiga. Täringud hakkavad varsti veerema ning meeleolu saab olema parajalt kirglik, et peletada pakane ukselävelt minema!

Eelmine
Kuulimängud!
Järgmine
Meisterdamine

Vastused puuduvad

Email again: