Õuemängud

Kevad kogub aina hoogu, päike paitab iga päev põski soojemalt ja muru muutub ererohelisemaks. Ja oh, mis rõõm! Ees on ootamas imeline kevadine nädalavahetus, mida on mõistlik veeta koos oma sõprade ja perega õues askeldades ja mängides! Õues on alati tore, kuid kindlasti annavad erilist hoogu ja lusti värskes õhus aja veetmiseks mõned uued ja ülimalt vahvad vigurid, mis meie kevadisse tootevalikusse lisandunud on.


loovlood.com/veebipood/ouesope/istutamistarvikud

Ülimalt muhedad, praktilised ja loodussõbralikud puidust lillepotikesed, mis lausa kutsuvad väikseid (ja miks mitte ka suuri?!) rohenäppe endaga askeldama! Kaasas on veel mugav sidumisnöör ja kaks isutamiskühvlit. Ütleme üheskoos ei plastiktaarale ja leiame selle asemele uued ja keskkonnasõbralikud lahendused, eks?

loovlood.com/veebipood/ouesope/vee-ja-kuulirada
Kevad on voolavat vete aeg! Ja ka toredate veerevate kuulide aeg. Selle vinge puidust rajaga saab möllata nii liivakastis kui suvel mererannas. Lisaks kuulidele saab siin liikuma panna ka kivid, tõrud ja käbid. Liikumine, gravitatsioon, märg liiv ja muda on ju õuesõppurite lemmikud!

loovlood.com/veebipood/ouesope/ronimissein
Rõõmuks pisikestele ronijatele on meil nüüd saadaval ka tihedama ruudustikuga nöörist ronimissein, mis on suurepärane aja sisustaja ja tagab harjutajale peagi kindlasti ahviosavuse! Hea lisa näiteks koduõue mänguplatsile.

loovlood.com/veebipood/ouesope/kiik
Kiik nagu lõbus ja uljas väike ufotaldrik! Eriti kvaliteetne ja vastupidav materjal tagab kiigele pika eluea ning rõõmsad laste kilked, mis kostuvad kevadiselt õuelt hiliste õhtutundideni. Just nii, nagu peab ja on õige!

Valik aina täieneb, hoidke silm ikka peal! Aga seniks: õue! Nüüd ja kohe, see on sõbralik käsk!


Eelmine
Kevad!
Järgmine
UUS: Loovlood pood

Vastused puuduvad

Email again: