Kevad!

Täna ta tuleb.

Saabub tuhinaga siia, sookure hõigete saatel tantsu lüües. Kalpsab üle märgade põldude ja porilompidega täistipitud teede. Kevad! Olge valvsad, kell 23:58 võite aknal kuulda koputust ja tagahoovist heledat naeru! Pajuurbadest käib siis läbi väike nõksatus ja märtsikellukesed hakkavad tasakesi kumisema.

Saabuvad mahedalt lõhnavad õhtud ja linnulaulust helisevad hommikud, päike pääseb võimule ja maa muutub tasapisi õrnroheliseks! See on aeg, kui tahaks vaid õues olla, hommikust õhtuni midagi värskes õhus toimetades, istutades, riisudes, mängides ja jalutades.

Paneme end üheskoos kevadeks valmis! Et oleks neid toredaid tegevusi ja jätkuks lustakaid toimetusi!
Kui olete täna kevade viisakalt vastu võtnud, siis piiluge meie kodulehele õuesõppe rubriiki loovlood.com/veebipood/ouesope, sest tegime seal hoolega täiendusi (no mis võiks olla toredam kui õppida õues?!).
Valik on nüüd päris mitmekesine, natuke midagi igale maitsele ja soovile! Õuesõpe on lahe ning kevad soosib sellist tegevust igati!

Samuti on praegu paras aeg täiendada väikeste liiklejate masinaparki - loovlood.com/veebipood/liikumine. Meilt leiate tõukerattaid, mis laoruumis juba ärevalt piiksuvad, sest peagi päikesekuivaks saavad linnatänavad lausa ootavad, et väikesed vigurvändad nende pinnal tõukeratastega ringi sibaksid. Ning õueradadele lehehunnikute juurde sobib manööverdamiseks näiteks üks imeamas tilluke traktor (ja järelkäru!), millesse on lihtsalt lust ladustada kõike seda sahisevat, lirtsuvat ja kolisevat, mida praegu õuest leida võib.

Rõõm lastele ja rõõm nende vanematele!

Ühiselt kevades toimetada on puhas nauding. Õu kutsub, maa lõhnab ja õhk väreleb paljutõotavalt! Kevad, tere taas, oleme sind oodanud, pikalt ja kaua! Seega: varustus üle vaadata ja valmis panna ning viuhti, sööstame kevadistesse seiklustesse!
Eelmine
Hõissa, vastlad!
Järgmine
Õuemängud

Vastused puuduvad

Email again: