UUS: Melissa&Doug

Väljas võimust võtva tormi tõttu oleks mõistlik end teki sisse mähkida ja sügavale keldrisse pakku pugeda. Keldrist muide saavad teinekord alguse vägagi lennukad asjad – hiljuti meie sortimenti lisandunud Melissa&Dougi kaubamärgile pandi alus just nimelt abielupaar Melissa ja Doug Bernsteini keldris ja garaažis. Järgmisel aastal oma kolmekümnendat sünnipäeva tähistav pereettevõte on aastate jooksul märkimisväärselt kasvanud ja jõudnud keldrikorruse salakambrist kogu maailma uudishimulike ja avastamishimuliste lasteni.

Nostalgiahõnguliselt meenub, et mitte just kaua aega tagasi oli aeg, mil lapsepõlv tähendas ruumi ja vabadust avastada omaenda pisike maailm, kus saab nii entusiastlikult luua ja avarduda ning vahel ka ebaõnnestuda, sellest õppida ja järgmisel korral paremini teha. Lapsepõlv oli just see aeg, mis võis huvituda kõigest, küsida täiskasvanute arvates liiga palju küsimusi, uurida ja puurida, kaevata end soovi korral mudasse, joosta suvesoojas paduvihmas mööda aeda paljalt ringi, plätserdada külmetust trotsides poriloikudes, mängida hilisõhtuni luurekat ja sõita igapäevaselt kellegi rattalenksul mööda kruusateed 7 km lähima ujumiskohani, kohates sel metsateel erinevaid loomi, linde, naabrivanameest ja eksinud marjulisi. Õnn oli mängida rooside sõdu, otsida nuuskmõmmikut ja saata kirju nagu salajastele spioonidele kohane. Mitte tunda hirmu metsa ees, vaid ehitada sinna mängudžungel puuonnide, ronimisnööride, rippsildade ja peidukatega. Lugeda taskulambi valgel poole ööni põnevat raamatut, mida pooleli ei suuda jätta. Tajuda, et igavuse tundmisest võib välja kasvada hoopis mingi põnev mõte ja uus mäng.

Pisut nukraks teeb, et praeguse aja lapsed näivad nii ülekoormatud ja nende loovus on madalam kui kunagi varem – kõik on lihtsalt juba ära ja ette tehtud, ei ole suurt tarvidust oma fantaasiat kasutada ja hoopis lihtsam on pea ees arvutimängude ja multikate valmisvorbitud maailma sukelduda.

Just seepärast loodame, et teile meeldivad Melissa ja Dougi enda kuue lapse kasvamisest inspiratsiooni saanud põnevad mänguasjad just sama palju nagu meile.

Melissa&Dougi kaubamärgi tooted soodustavad avatud mõtlemist ja julgustavad lapsi nägema erinevaid võimalusi, ideid ja otsima uudseid lahendusi. Nende moto ju ongi: toome lapsepõlve tagasi! Nii võimaldavad nende tooted palju erinevaid mänguvõimalusi ning julgustavad seeläbi lapse vaba mängu, loovust, kujutlusvõime arengut. Natuke turvalist riski ja eneseleidmist paneb ju silma särama ka kõige tormisema ilma kiuste! 

Eelmine
UUS: Play & Go mattkotid
Järgmine
Nuputamiskomplektid

Vastused puuduvad

Email again: