Uued tooted

Hookus-pookus, sim-sala-bim! Nagu võluväel on meie tootevalikusse lisandunud selliseid imevidinaid ja lelusid, mis tunduvad kohati lausa muinasjutuliselt ebareaalsetena :) Kuid olge mureta - see pole siiski mõne võluri silmapettetrikk, need asjad on tõesti ka olemas ja saadaval! Lihtsalt väike hoiatus: kui satute neid uudistama, siis võite end tükiks ajaks unelema unustada, kuna need mõjuvad eelkõige fantaasiat sütitavalt ning kõditavad meelitavalt kujutlusvõimet. Djeco disainerid on vist küll ühed natuke ebamaised olendid, kuna just Djeco arsenal on täienenud nii mõnegi imetabase asjaga, mis mõjub paitusena erinevatele meeltele ning samas on nende asjade näol tegu nutikalt praktiliste sisustuselementidega. Tasub meeles pidada, et aasta kõige maagilisem aeg triivib aina lähemale. Aeg, mil soovid saavad tõeks ning kõik on võimalik! See on aeg unistamiseks. Piiluge meie täienenud tootevalikut ning alustage juba soojenduse tegemist advendiajaks. Unustage hetkeks kõik muu ja laske unistustel vabalt lennelda!

loovlood.com/veebipood/spunk/oolambid Öölambid Djecolt! Oeh, nende võrratult kaunite öölampide maagilise valguse rüpes uinudes tulevad kindlasti eriliselt värvilised ning pehmed unenäod! Sisselülitatuna hakkavad lambi sees keerlema tähekesed ning vahetuvad värvid (justnagu virmalised öötaevas!), mis tekitavad lakke liikuva mustri. Väljalülitatuna on öölamp aga lihtsalt imeilus sisustuselement, mis lisab argipäeva terakese muinasjuttu! Lambil on olemas ka taimer, mis säästab patareisid. Valikus on mitu erinevat kujundust: polaarrebase ja jänes-tüdrukuga, hirve ja kärbseseentega, baleriiniga ning eksootilise metsamustriga lamp. Tuleb vaid otsustada, mis ainelisi unenägusid endale tellida soovid ;)

loovlood.com/veebipood/spunk/igasugu-karbid Muusikatoosid Djecolt! Kaunis karbike, mida avades kostub imeline muusikapala ning väike karbis olev tegelane ilmutab end karbi avajale (kas siis pandakaru, printsess, hirv, jänes, linnuke või kosmonaut). Karbikeses saab hoida oma kõige hinnalisemaid asju ning väiksesse sahtlisse saab panna veel tillukesi ekstra salajasi esemeid. Midagi lapsepõlvest pärit helget ja igavikulist, mis rõõmustab kindlasti nii suuri kui väikseid!

loovlood.com/veebipood/spunk/igasugu-karbid Hoiukarbid Djecolt! Erineva kujundusega lõbusad ja seikluslikud magnetklõpsuga suletavad tugevast papist karbid, kuhu saab hoiule panna olulised pisiasjad. Valikus on mitme erineva pildiga karbid, mille hulgast võib valida just selle kõige meelepärasema, kas siis midagi muinasjutuliselt õrna või just käredalt kirevat!

loovlood.com/veebipood/spunk/rahakassad Rahakassad Djecolt! Juba vanarahvas soovitas oma viimsed veeringud aegsasti tallele panna, kuna igast väiksest sendist võib lõpuks kasvada võimas rahapuu! Ning kaunis ja lõbusas rahakassas püsivad pennid ikka paremini kui auklikus sukasääres. Rahakassa on tore kink iseendale, oma lapsele või heale sõbrale, sest manitseb talletama ja distsiplineerib alati natuke kõrvale panema. Djeco rahakassad on lisaks praktilisele poolele ka ääretult lahedad! Valikus on mitu erinevat kujundust, igaüks neist valmis truult ja kindlalt enda põues varandust hoidma ja kasvatama.

loovlood.com/veebipood/spunk/nagid Nagid Djecolt! Jänes, linnuke, loss ja autobuss on Djeco nägemuses muutunud nüüd...nagideks! Nagid, muide, on väga vajalikud elemendid koduseinal - igal mütsil, hommikumantlil ja käterätil olgu oma kindel koht! Ja on ju palju ägedam, kui nagile on lisatud väike vimkaga vigur.

loovlood.com/veebipood/spunk/riiulid Riiulid Djecolt! Tugevast materjalist kokku pandavad riiulid, igaühel oma lõbus kujundus. Ja kes ütles, et riiuli peab alati olema rangelt kandiline seadeldis? Meie igaljuhul nii ei arva. Riiul võib olla ühteaegu ka kaunistus, mis on mänguline ja paneb heameelest kihistama. Loss, puu, piraadilaev ja lõbus ringratas on maskeerunud riiuliks, mille erineva suurustega vahedesse on mõnus oma asjakesi sobitada. Ka tavaline tuba saab tänu sellisele vahvale riiulile kohe mitu pügalat seikluslikkust juurde!

loovlood.com/veebipood/spunk/mobiilid Mobiilid Djecolt väikelastele voodi kohale, aknale või lakke riputamiseks! Vaadake neid imelisi ja originaalseid kujundeid - Djeco on viinud mängumobiilide taseme hoopis uutele kõrgustele. Lohed, kirjud kassid ja kalad, metsaloomad ning mitmed võlumaailmast pärit stseenid on nüüd käegakatsutavad elemendid lastetoas, mida lisaks lapsele jäävad kindlasti imetlema ka täiskasvanud. Sest neis peitub ju terve raamatutäis muinasjuttu! Siit saavadki alguse lapsepõlve armsad lood ja laulud, mida helgelt mäletame ka suureks saades.

loovlood.com/veebipood/spunk/peeglid Peeglid Djecolt! Peeglike, peeglike seina peal, ütle, kes on kauneim kogu maal? Djeco võrratusse peeglisse vaadates on küll vastus selge ;) Kaunis peegliraam raamib kogu päeva rõõmuga ning seetõttu tahad ikka tihedamalt iseenda peegeldusele lehvitada.

loovlood.com/veebipood/spunk/kellad Kellad Djecolt! Ning, pange tähele, Djeco kellad tiksuvad võluaega! Seda päris hääletult, sest neil kelladel puudub monotoonne tik-tak ja kell töötab ilma, et minutid sulle kuklasse hingaksid. Sellise kellaga ei kao aeg mitte käest vaid hoopis haarab sul käest, et näidata sulle iga elatud momendi kordumatut võlu!


Eelmine
Sussi sisse
Järgmine
Heategevuslik piarkoogitegu

Vastused puuduvad

Email again: