Uued lauamängud

Mai algus on näidanud tujukust ja mõnes paigas ei taha vihmasabin (või ka lumesadu...) lõppedagi, kuid hei, loodus oligi suures janus ja tunneme taevast alla tulevate sademete üle hoopis rõõmu, eks! Vihmased ja jahedavõitu kevadpäevad meelitavad tubastele tegevustele ning mis võiks olla parem ajaveetmise võimalus kui üks tore ja põnev uus lauamäng sõprade ja pere seltsis?

Esitlemegi teile kolme uut tulijat lauamängude kirevas seltskonnas. Kõik need kolm mängu on juba saanud meie suurteks lemmikuteks, seega soovitame neid kohe tõesti südamest ka teile, head sõbrad!

Polyssimo Challenge võiks huvi pakkuda eelkõige neile, kes tavalise Polyssimoga on juba sinasõprust sobitanud. Kuid nüüd ei piisa enam ühest nokitsejast vaid tuleb endale ka mängukaaslased muretseda! Seltsis segasem, nagu öeldakse! Strateegia ja koostöö ning kavalad nipid nuppude paigutamises on selle mängu puhul need trikid, mis viivad mängija võidule lähemale.

Twisty. Nagu nimigi ütleb, on see mäng täis vigureid ja krutskeid! Mängu teeb põnevaks see, et korraga on laual mitmed erinevad mängunupud, mis on üksteisega seotud, määravad järgmisi käike või teevad liikumise mõnevõrra kiiremaks. Tuleb jälgida ja veelkord jälgida! Silm saab seda mängu mängides teravaks ja mõte vahedaks.

Animazoo. Peremängudest meie suur lemmik! Lõbus, värviline ja lihtsalt tore – sest mis võiks olla vahvam, kui kujundada omaenda väike loomaaed! Ka siin on palju jälgimist ja tähelepanemist, mis on ühtlasi arendav ja mõtlemisvõimet stimuleeriv. Selle mängukarbi soovitame kodus panna kergesti kättesaadavasse kohta, sest uskuge: väikesed käed hakkavad selle järgi üsna tihedalt küünitama.

Oskame siis üheskoos ka vihmasest kevadilmast rõõmu tunda, eks! Mängunuppude klõbinal ja rõõmurõkete saatel!

Eelmine
Õuesõppepäev
Järgmine
Slackline'i õpituba Ojasilla talus

Vastused puuduvad

Email again: