Uudistooted!

Hei, armsad sõbrad! Kuna meie kodulehekülg on läbinud suurpuhastuse ning uusi ägedaid tooteid lisandub pea iga päev, siis anname ka siin sellest märku, et teaksite peale passida ja uudistooteid piiluda! Pühad on ju peagi ukse ees ning jõuluvana kingikott vajab täitmist, mõistlik oleks seda siis teha loodussõbralike leludega, eks!

Niisiis tutvustame esmalt uut põnevat kaupa Rollimängude rubriigis.

Arstikohvreid on hetkel valikus mitu tükki, üks sisukam kui teine. Mõnusad puidust arstiriistad on väiksele tohtrile headeks abimeesteks, kui mõni nukk või karujõmm vajab kiiret arstiabi. Valikusse on lisandunud ka loomaarsti varustus! Et ka kõik kutsud ja kiisud saaksid plaastrid käpale ja sabaotsa sidemesse. 

Kes soovib aga hambaarstitööga lähemalt tutvust teha ja last näiteks esimeseks hambaarstikülastuseks ette valmistada, siis selleks sobib hästi hambaarstikott, milles on olemas kõik, et vaadata üle nii piima- kui jäävhambad.

Väikesed kokad võivad samuti rõõmustada: küpsetuskomplekte on valikus mitu, saab valida, millist värvi põlle eelistad. Kohe läheb ju piparkookide tegemiseks! Piparkoogivormid on neis komplektides täiesti olemas, pange aga ahi sooja! 

Lisaks on uudistootena saabunud väike miniköök – mõnus tilluke pliidialus, mida saab endaga kaasa võtta ja liigutada just nii, nagu hetkel vaja. Sinna juurde sobivad erinevad lõigatavad toiduainekomplektid, aedviljadest uhke prae ja tordini! Nukupere siin nälga küll ei jää.

Jätkuvalt on menukad ka puidust ökomajad nukkudele ning toredad nukupered, kes selles ülimalt vinges majas elada saavad. Nende majade kohta on tagasiside ikka selline, et lisaks lastele unustavad end mängima ka lapsevanemad… Tore tegevus koolivaheajaks ja pühadeperioodiks!

Ja ikka vana hea nukuteater! Kas te olete proovinud, kui palju rõõmu ja elevust valmistab lapsele see, kui saab ise nukkudega teatrit teha! Fantaasialend saab siin lausa tuhiseva hoo sisse! 

Pluss veel ühte ja teist põnevat! Visake pilk peale ja andke oma soovist teada, vajadusel aitame nõu ja jõuga! 

https://loovlood.com/veebipood/mangud/teater-ja-roll


Eelmine
Õunapäev Ojasilla talus
Järgmine
UUS: Minikuulid

Vastused puuduvad

Email again: