Loovlood

Mutid kosmosest teadsid rääkida, et 2017. aasta pidi kõige jaoks äärmiselt kiireloomuline tulema. Hoog on nii suur, et mõnel hetkel tundub kalender ette käivat – ei saa ju ometi olla, et esimene kuu sellest aastast kohe-kohe läbi on. Aga ometigi nii need lood on.

Uus aasta on ka meie jaoks alanud uute asjadega. Kõige suurem muudatus on ilmselt see, et alustasime uut aastat uue kodulehe aadressiga: loovlood.com. Teie kirju ootame nüüdsest aadressile info@loovlood.com ja Facebook-is oleme loomulikult ka endiselt olemas: facebook.com/loovlood

Alustasime aastaid tagasi oma tegevust küll lauamängude loomisega, kuid nüüdseks oleme oma toodete, tööde ja tegemiste poolest oluliselt mitmekesisemaks muutunud, mistõttu meie kodulehe vana aadress lauaretked.com oli juba ajale väga jalgu jäänud. 

Lehekülje uus nimi „Loovlood“ on koos meie tegemistega kasvanud ning seda saab mitmeti tõlgendada – loovus ja loodus ja kõik need loovad lood nende asjade taga, mida pakume. Kõikide nende asjade ühisnimetajaks ongi loovuse ärgitamine ja loodusega sõbraks saamine.

Hoiakud haakuvad meile külge juba maast madalast ja tihtipeale on nende hilisem väljajuurimine ja uute vaadete juurutamine küllaltki keeruline protsess. Kõik põlvkonnad ei ole sirgunud samade olude keskel, kuid maailm muutub ja nüüdseks on järjest rohkem meie enda valida, kuidas elada ja milliseid teadmisi anda edasi oma lastele. Olgu selleks siis prügi sorteerimine, puhas toit või loodussõbralikud mänguasjad. Loodame, et aja jooksul jõuab üha enam inimesi uuesti tagasi nö juurte ehk looduse juurde ja teeb oma elus muudatusi, et neid ei saadaks sügavale keskkonda uuristuvad jalajäljed.

Eelmine
Uuel aastal uued tuuled
Järgmine
UUS: Play & Go mattkotid

Vastused puuduvad

Email again: