UUS: Le Toy Van

Uuel aastal uue hooga! Meil on palju-palju uudiseid, aga räägime neist tasapisi.  Esmalt - rohkelt auhindu võitnud Le Toy Van kaubamärk on kohal ja esindatud mitme eriti ägeda tootega!

Le Toy Van asutati 1995. aastal Inglismaal, eesmärgiga keskenduda just puidust mänguasjade tootmisele. Et oleksid hästi lapsesõbralikud lelud, armsad vaadata, mõnusad katsuda ning põnevad tegeleda. Klassikalised puidust mänguasjad, mis võiksid kuuluda igasse lapsepõlve! Värvilised ja sooja ning koduse disainiga, sellised, mille puhul laps kohe esimesel kohtumisel  tunneb, et ohhoo, selle mänguasjaga võiks igasugu seiklusi ette võtta, mõelda end arstiks või kassapidajaks, farmeriks või looduseuurijaks!

Le Toy Van`i mänguasjad kogusid kiiresti populaarsust ning nüüdseks on ettevõttest saanud üks peamisi värviliste puidust mänguasjade tootjaid maailmas. Mänguasjad saavad alguse Inglismaal, kus lelumeistrid mõtlevad välja mänguasjade iseloomu, eesmärgi ja välimuse. Le Toy Van`i mänguasjad on oma isikupärase ja aegumatu disainiga pälvinud palju auhindu ning mis peamine, võitnud kindla koha oma väikeste klientide südames. Mänguasjad valmivad Indoneesias, kus kogu tööprotsess käib keskkonna- ja inimsõbralikus rütmis: kasutatakse vaid ohutuid ja loodushoidlikke materjale ning töötajate heaolu ja töötingimused on seatud esmaseks. Nii sünnivadki Le Toy Van`i mänguasjad, millest osake on nüüd ka meie poes saadaval. Tehke oma valik, siin nad on! Valmis lõputult rõõmu pakkuma ja endaga koos erinevatesse mängumaailmadesse kutsuma.


Retrostiilis punasest kangast arstikott puidust käepidemega on lihtsasti suletav magnetkinnitusega. Komplekti kuuluvad puidust kuuldetoru, termomeeter, süstal, aparaat vererõhu mõõtmiseks, vaateriist kõrva uurimiseks, reflekshaamer, käärid ja kaks rohupudelit. Ühel heal arstil on teiste aitamise tuhin juba väikesest peale südames ja nii üllast soovi tasub vaid tiivustada.

Sisseostude sooritamine ei pea sugugi peavalu olema ning seepärast tasubki juba varajasest east alates harjutada end mõistlikult kulutama.
Looduslähedaste värvidega kaunistatud puidust kassaaparaat õpetab pisikest poodlejat kauba eest õigesti arveldama ning lisaks arvutamisoskusele areneb poemängimise käigus ka suhtlemispädevus elulistes olukordades. Ideaalne mänguvahend lasteaiarühmadesse või peredele, kus sirgumas rohkem lapsi.

Puidust ja lapsesõbralike värvidega rallivad putukad annavad mudilastele võimaluse lähemalt tundma õppida lepatriinu, mesilaste ja põrnikate põnevat maailma ning korraldada vahvaid võidusõite. 

Värviliste koduloomadega saab aga kõikvõimalikke ägedaid rollimänge välja mõtelda.

Eelmine
Soodusmüük!
Järgmine
Uuel aastal uued tuuled

Vastused puuduvad

Email again: