Koolikell, kill-kõll! Kas sinul on kooli- või lasteaiakott juba olemas?

Sõbrad, sõuame juba vaikselt varasügise poole, leitsak on jäänud seljataha ja jahedamad tuuled ning kosutavad vihmapiisad toovad värskust ja äratavad suvelummusest! Ja mis peamine: praegu on kõige õigem aeg, et oma koolivarustus kokku panna, sest kui hästi kuulata, siis võib õhust juba tabada koolikella kõla!

Seetõttu hüüamegi välja imehea uudise firmalt Fond of Bags just neile, kes on praegu kibekiire kotiotsinguga ametis (olgu selleks siis lasteaiakott, matkakott, koolikott, väiksem kott tarbeesemete või raha jaoks, reisikohver lastele jne). Esiteks, Fond of Bagsi alla kuuluv Affenzahn, kes on seni võitnud meie klientide südameid vahvate loomakujuliste selja- ja õlakottidega, on oma tootevalikut tublisti laiendanud ning klientide rõõmuks on nüüdsest saadaval ka pinalid, reisikohvrid, kosmeetikakotid, joogipudelid, lõunasöögikarbid ja veel nii mõndagi uut ja põnevat! Affenzahnile omaselt ikka üks lustakam kui teine, kõik oma näo ja olemusega, väikeste nutikate lisade ja põnevate vidinatega!
Vanad lemmikud (loomakujulised kotid lasteaeda!) ning uued ahvatlejad Affenzahnilt leiate siit: loovlood.com/veebipood/kotid-matid-telgid/affenzahn

Kui otsite aga kvaliteetset, vastupidavat ja ergonoomilist koolikotti, mis suurema või väiksema õpihimulise koolijütsi selga ideaalselt passiks, siis soovitame piiluda firma Fond of Bags teise kaubamärgi, Satch, valikut: loovlood.com/veebipood/kotid-matid-telgid/satch-kotid, mille laias tootevalikus on seljakotte kandjatele pikkusega 1.40-1.80 m. Satch-kottide märksõnaks on kindlasti ka stiilipuhtus ja lahe noortepärane väljanägemine, ülim praktilisus, mugavus ning mahutavus. Kott nagu võlulaegas - Satchi kottidel on palju taskuid ja salasahtleid, tänu millele iga oluline ese leiab siin endale just paraja koha.

Ning loomulikult ei ole kuskile kadunud ka loodussõbralikkus ja keskkonda säästev ümbertöötlemise tava - kui ostad Affenzahni või Satchi tooteid, siis loodus kummardab sulle tänulikult :)

Uue lasteaia- ja kooliaasta hakul on igati mõistlik vaadata üle oma varustus ja seda vajadusel mõne laheda ja kvaliteetse elemendiga täiendada.Rohkelt kooliasju leiate ka kategooriast loovlood.com/veebipood/mangud/oppemangud-ja-koolitarbed, kuhu lisandub uusi asju pea igapäevaselt. Uudistage, avastage, kalkuleerige ning tehke oma valik, vajadusel anname nõu ning suuname!


Eelmine
Suvi
Järgmine
Plantoysi ökomaja

Vastused puuduvad

Email again: