Kevadpühad

Kas sa näed - kevad viskas kukerpalli ja sättis ilma just pühadeks ning koolivaheaja alguseks mõnusaks ja päikesepaisteliseks!

Konnadki on rändama asunud (olge tähelepanelikud ja vajadusel aidake toredad krooksuvad sõbrad üle tee!) ja linnulaul äratab varaseid ärkajaid ning saadab unimütsid õhtul ka voodisse. Õu sädiseb, vidiseb ja väreleb kevadiselt! Muudkui tahaks õues olla, midagi istutada, siit-sealt veel riisuda ja lihtsalt kuskil mäe otsas seista ja röövlitütar Ronja kombel üks korralik kevadhüüd rinnust vabaks lasta! Muide, me täitsa soovitamegi seda teha: lihtsalt huilata rõõmsalt kevadele üks korralik tervitus. Maru hea tunne saab, tõesti!

Soovime kõigile oma armsatele sõpradele kirjusid kevadpühi! Pehmeid pajutibusid ja mõnusat jalutuskäiku koos perega sinililledega ääristatud metsarajal!

Ja et pühademunad oleksid ikka õnnelike kanade omad ning sibulakoored võluksid munakoorele muinasjutulisi mustreid!

Ning ärge unustage kiikuda, otsige koos sõpradega üks tore külakiik ja kiikuge end hetkeks tagasi lapsepõlve, ikka kõrgemale, sinitaevasse, valgete pilvede rüppe! Sest kevadpühad on iidse kombe järgi olnud just ka kiigepühad, millal on just paras aeg kiigel veidike lustida ja selle rituaaliga kindlustada endale ilus saabuv suvi!

Võtke siis vabalt, puhake ja tehke just seda, mida süda ihkab.
Ning: munege! Sest jah, kevadpühadel ning kevadisel koolivaheajal tohib!


Eelmine
UUS: Loovlood pood
Järgmine
Õuesõppepäev

Vastused puuduvad

Email again: