Inseneride paradoks

Vahel on tunne, et meie maailmast on midagi puudu – mingi asjalik ese, uudne lahenduskäik, täiesti uus perspektiiv. Vaim on ergas nagu tundmatuid radu lippaval nirgil ning rakenduseks sobib kõik alates jõulukuusest valimiseelse makulatuurini. Oled ehk mõnd selliste sümptomitega last või täiskasvanut kohanud?

Selle saatusliku tõve nimi on inseneride paradoks. Iseloomulike tunnuste all võib veel välja tuua sügelevad käed, vastuseid ihkav peanupp ja südamega ühes taktis tuksuv haamer. See loovinimesi tabav healoomuline tõbi ei küsi vanust ega sugu ning tavaliselt aastate edenedes vaid süveneb. Teostamata ideede ja uitmõtete tulemusena võib tekkida krooniline mossis nägu ning mõrumeelsus. Seega on väga tähtis esimesi märke täheldades appi tõtata!

Nii. Meil on efektiivsed ravimid olemas! Üheks esmaseks abivahendiks on ehituskonstruktorid, pallirajad ja ka haamerdamismängud. Puidust rõõmsavärvilised mutrid, poldid, pallid, klotsid ja puuplaadid annavad nakatunule võimaluse oma loomiskirge välja elada ning luua täiesti innovaatilisi konstruktsioone! Ajukruvide ragistamine koos arendava käelise tegevusega tagab tulemuseks naerusuise nohistamise ja maailmamuutvad uuenduslikud ideed. Nii et - kasutamine rangelt soovituslik!

Eelmine
Sügis ja värvilumm
Järgmine
Sünnipäevast, kingitustest

Vastused puuduvad

Email again: