Ilmus Eesti liblikate värviraamat!

Välkteade! Rõõm ja õnn! Õhetavate nägude ja värisevate kätega anname teada, et juba homme Viljandi Centrumis ja ülehomme Tartu Mänguasjamuuseumis saavad esimesed huvilised sirvida-värvida-kingikotti poetada ahjusooja ja IMEILUSA (!!!) Eesti liblikate värviraamatu :) Juhhei!
Eestis elavate liblikate põnevat eluringi, eluviisi ja kordumatuid tiivamustreid tutvustav värviraamat on mõeldud nii pisematele värvijatele kui ka täiskasvanutele. Oma detailirohkuses pakub Eesti esimene liblikate värviraamat avastamisrõõmu ja peenmotoorset pusimist, ent sobib ka õppematerjaliks. Mustrite kallal nokitsemine aitab avastada ja arendada oma loovust ning liblikate kaunite mustrite kujunemine pakub hingele lõõgastust ja rahulolu.
 
Raamatu 22 liblikaliiki on kujutatud nende loomulikus elukeskkonnas, mistõttu saab peale liblikate tundma õppida ka paljusid teisi eluslooduse liike. „Eesti liblikate värviraamat” on järg varem samas sarjas ilmunud „Eesti loomade värviraamatule” ja Eesti Ornitoloogiaühingu välja antud „Eesti lindude värviraamatule”.

Raamatu on koostanud ja kujundanud Elo Hermann ja Marge Nelk firmast ÕÄ, joonistanud Triin Tekko.

Edaspidi müügil nii meie veebipoes, Apollos ja Rahva Raamatus, TÜ Loodusmuuseumis, Tartu Loodusmajas, NUKU poes Tallinnas, Rohelise Vihmavarju poes Arsenali keskuses Tallinnas ja Grande Boutique poes Kuressaares.

Eelmine
Vihmapillist ja jõuluilmast
Järgmine
Kingiloosist ja tagasisidestamisest

Vastused puuduvad

Email again: