Jõnkadi-jõnkadi jõulud tulevad - nii ütleb vana rahvalaulusalm. Ning just nii ka on - tasapisi ent kindla sammuga astuvad jõulukesed aina ligemale! 

Jõulude juurde käib ka kinkide tegemine ja kinkide saamise rõõmsalt ärev ootus. Et need pühad ei muutuks aga pelgalt tarbimise pööraseks pillerpalliks ja maiustuste üleküllastuseks, pakume teile päkapikkude abistamiseks mõistlikku ning lapse- ja loodussõbralikku lahendust. 

Meie toredatel ülesriputatavatel jõulukalendritel on 24 taskut (ühel variandil takuriidest neljakandilised kotikesed, teisel variandil erineva kujuga väikesed kangast õmmeldud kindad, mütsid ja saapad, kuhu sisse üllatusi panna), kõik kenasti nööril reas ning lõbusate jõulupäraste klõpsudega kinnitatud. Sellise advendikalendri saab riputada lapse voodi külge, aknale või kaminaäärele, tulemus on armsalt hubane ning pilkupüüdev! Ning mis peamine: see meelitab ligi nii lapsi kui päkapikke. 

Sel aastal lisandus valikusse ka kolmas jõulukalender, mida saab kasutada aastast aastasse. Tegemist on Werkhausi puidust kalendriga, mis on äärmiselt tagasihoidlik, kuid mahutab ka suuremaid kingitusi :) Tuleb vaid igapäevaselt keerata ette uus jõulukuu number ja üllatus mahub kenasti kasti. Imermas lahendus kapile, lauale või kaminapealsele ning jõulukalendri teema on igaveseks lahendatud :)

Samuti leiab meie tootevalikust lausa kuhjaga mänguasju ja muud lastele sobilikku ning vajalikku, mida on päkapikul hõlbus igaks päevaks kalendritaskutesse või sussi sisse poetada. Ning seejuures võib südametunnistus rahulikult nurru lüüa, kuna päkapikundusega pole mindud üle piiri. Meie kodulehel ringi vaadates leiate kindlasti palju toredat, mis paneb silma särama ja tekitab päkapikkudes inspiratsiooni. Mõne suurema asja võib näiteks väiksemateks osadeks jaotada ning tekitada lapses sellega põnevust - iga päev saab ta mõne väikse vidina, mis jõuluõhtuks ühe vahva terviku moodustab! Mõned valikud toome siinkohal ka ära, et jõuluvana väikeste abiliste elu sel kibekiirel ajal kergemaks teha! Rõõmu kingitegijatele ja rõõmu kingisaajatele! 

Ning ärge siis suures ootus- (ja ostu-)tuhinas seda kõige tähtsamat unustage - koosveedetud aega oma kõige kallimatega!Jõulukalender nr 1


14 €

Lisa ostukorvi
Jõulukalender nr 2


15 €

Lisa ostukorviWerkhausi puidust jõulukalender


16,50 €

Lisa ostukorvi


Meie päkapikkude soojad soovitused sussi sisse ja advendikalendrisse panekuks:

Pusled! Pisematele kergemad ning suurematele juba tiba keerulisemad. Puslesid on mitmes eri mõõdus, kihilisi ja ruumilisi, tähtede ja numbritega (väga hea harjutus kooliks!), selliseid, mis teevad häält või pakuvad üllatusi ja avastamisrõõmu. Ka on sussisaagiks väga sobilikud Djeco uued imearmsad väikesed pusled, mis just parajad päkapikul selga kahmata või koolis/lasteaias loosipakki üllatuseks panna! Pusletükke saab sussi sisse poetada just nii, et jõuluõhtuks on üllatus küps ehk kõik tükid on koos ja mäng võib aina uuesti ja uuesti alata!


Magnetmängud! Kõikvõimalike tegelaste ja elukatega, kes pakuvad elevust nii suurele kui väikesele mängijale. Sussi sisse ning jõulukalendri taskusse mahub just täpselt nii palju magneteid nagu päkapikk parajasti kanda jõuab. Meie magnetmängude rubriigist leiab elutruid putukaid ning lõbusaid mutukaid, tuttavaid ning eksootilisi loomi, vahva kalapüügimängu (üks kala üheks päevaks, teine teiseks, kalaneljapäevaks aga terve uhhaa!) ning mitu kohvritäit magneteid erinevate tegelastega seiklusmängudeks! Eriti vahvad on veel meeltele krutskeid viskavad Kinoptiku sarja tooted! Jõuluõhtuks saab siis kokku näiteks terve seltskonna erinevaid ametimehi, robotiarmee, uhke moemaja või koguni terve Päikesesüsteemitäie planeete! Magnetid on jätkuvalt laste suured lemmikud, mis annavad ideid niivõrd paljudeks mängudeks.
Teatri- ja rollimängud! On ju imetore saada igal jõulukuu hommikul üks väike vidin näiteks arstikohvrist - jõuluõhtul võib siis avastada, et pisikene doktor ongi valmis oma patsiente ravima. Või siis komplekteerida samal moel terve uhke tööriistakohver, ikka jupp jupi haaval, nõnda põnevust aina üles keerates. Sellest rubriigist leiate ka palju erinevaid puidust lõigatavaid toiduaineid, mis jõuluõhtuks teevad kokku ühe suure ja ahvatleva prae, mida on nukuperele hea serveerida. Niiviisi mõistlikult üht suuremat mängukomplekti osade kaupa sussi sisse jaotades kasvab iga uue jupiga ka lapse rõõm! Kuni komplekt on koos ja ees ootab mustmiljon põnevat mängu.Muusikariistad! Just sellised pisemad ja armsamad, mis mahuvad kenasti sussi sisse ära ja mille raskus ei kujuta ohtu päkapiku seljalihastele. Suupill, marakas, linnuvile või väike mängutoos on kindlasti igale moosekandile suureks rõõmuks. Ning teatavasti on muusikalised vahepalad vägagi meeltmööda ka Jõuluvanale... Miks mitte luuletuse asemel hoopis lõbus pillilugu esitada? Aega harjutamiseks veel on!


Terve meie meisterdamisasjade krempel on loomulikult nii sussikingiks kui Jõuluvanalt saadud pakiks igati sobiv. Meisterdamine arendab ja inspireerib, teeb rõõmu kunstnikule endale ja tema tööde nautlejatele. Siia juurde ka veel koolitarbed - pliiatsid ja vildikad, kustukummid ja kriidid, säravad markerid, mitmevärvilised pastapliiatsid, imelised väikesed märkmikud ja vihikud... Kõik need on sussi sisse poetamiseks just täpselt parajad ja vahvad! Detsembris on ka ju viimane aeg Jõulutaadile soovinimekirja saatmiseks ning mõne värvilise ja särava vildikaga oma käega joonistatud kaart teeks Jõuluvanale kindlasti eriti suurt rõõmu. 


Tunnetusklotsid väikelastele! Üks klots esmaspäeval, üks klots teisipäeval, üks klots kolmapäeval... Kokku saab mõnusa pundi klotse, mida on väikesel käel mõnus silitada ja silmadel põnev uurida.

Üleskeeratavad puidust rongid ja töömasinad! Loodussõbralike värvidega värvitud ning tillukese mootoriga, mis teeb mängu eriti ehedaks ning põrisevaks.

Värvilised puidust taluloomad! Armsad ning ülimalt kodused. Ühel hommikul kostub sussi seest kellegi sõbralik määgimine, järgmisel hommikul aga uljas hirnatus või krutskeid täis ruigamine... Ning lõpuks on koos terve kari koduloomi, kellega koos mänge välja mõelda ning loomanimesid selgeks õppida!

Puidust lustlik vurr! Sussi sisse nagu valatud. Lihtne ja armas aegumatu mängukann, mis muudab väikese käe osavamaks ning pakub seltsi ka siis, kui ühtegi teist mängukaaslast parajasti silmapiiril ei ole.

Kruviloomad! Puidust, värvilised ja natuke isemoodi tegelased, kes aitavad kohmakatel sõrmedel areneda ning õpetavad keerama ja klotse üksteise otsa sobitama. Kruviloomi saab võtta mitmeks osaks ja seejärel kõiki juppe jälle tervikuks kokku kruvida. Sussist saab kruvilooma peakese välja jätta, las ta siis piilub ja üllatab last, kui too kiirel sammul sussi juurde tõttab.

Puidust rallivad putukad! Ühel detsembripäeval on platsis mesimumm. Järgmisel aga hoopis lepatriinu! Ja nii saab sussist noppida terve võidusõidumeeskonna!

Värviline sobituspusle! Eriliselt põnev uudistoode oma rohkete osadega pakub rõõmu nii igal jõuluhommikul kui ka edaspidi!

Pisikesed klaaskuulid! Nostalgilised klaaskuulid, mida raputades satub tähesaju sisse kas jänes, rebane või hoopis pisike jääkaru!

Laua- ja mõttemängud! Mis võiks pimedal talveõhtul olla parem ajaveetmise võimalus kui üks tore ja põnev lauamäng sõprade ja pere seltsis?  Kui kelgutamisest ja õues müttamisest on riided juba liiga märjaks saanud ning ninaots punetab, siis soovitamegi pageda ära tuppa kamina ette ja proovida järgi mõned meie hoolikalt valikud lemmikud, mis meie lauamängude rubriigis teid meelitamas on! Ja lauamängugi võib päkapikk nutikalt osade kaupa sussi sisse poetada. Ärge siis unustage pühadesaginas aega maha võtta ja koos armsatega natuke täringuid veeretada ja mängukaartidega lehvitada! 


Spunk
. Meie enda suur lemmikkategooria, kust leiab ehteid ja tätoveeringuid, karbikesi, sisustuselemente ning lihtsalt iluasjakesi, mis teevad hingele pai. Väike linnukujuline nagi oleks ju imearmsaks kingiks? Samuti nagu muinasjutuline klaasist öölambike, mis on sedavõrd imeline, et toob endaga kindlasti ka absoluutselt võrratud unenäod! Helmestest käekett või imearmas medaljon teevad aga jõulupeo veelgi värvilisemaks ning sobib hästi ka loosipakki ja mahub isegi kirjaümbrikusse ning postkasti.ÕÄ Liblikate värviraamat
, mis poodidest juba läbi müüdud, meil aga veel viimased eksemplarid saadaval :) Värviraamat sisaldab imelisi pilte meie kodumaa taimedest ja liblikatest. Haara aga pliiatsid kätte ning asu värvima, talvine päev saab seeläbi hoogu ja toone juurde! Värviraamat on klassikaline sussikink, lisaks veel karbike pliiatseid ning hea tuju ja tore tegevus on garanteeritud. Liblikaid värvides saab korraks suvetundegi südamesse, samuti tutvustavad end lapsele just läbi värvimise, nii jäävad nimed paremini meelde ja hiljem on tore neid imelisi olendeid ise määrata!

Värvijärjehoidjate komplekt „Metsaelu“ sisaldab 27 erinevat värvilehte looduses elavatest lindudest, loomadest ja ka putukatest. Värvijärjehoidja lehe ühel küljel on pilt ning teisel sellel kujutatud tegelase jalajälg, sulg või tema vastne. Seega leiab lisaks lõbusale ajaviitetegevusele igalt lehelt ka väikese loodusharidusliku info. 
Värvijärjehoidja on mõeldud nii suurtele kui väikestele värvi- ja raamatusõpradele. Tänu oma väikesele formaadile on värvijärjehoidjaplokki hea ja mugav kaasas kanda. Näiteks olles oma põngerjatega kohvikus, saate lehe haaval neile pakkuda toredat tegevust ilma, et see enda alla terve laua võtaks. Armsad metsloomad ja linnud võivad sind tervitada nii õpikute, raamatute kui ka päevikute vahel. Järjehoidjaplokk on tore kingitus nii koolilapsele kui vanaemale ning sobilik kasutada ka mustvalgelt.


Kui on head ideed, siis on ka kink südamest tulnud ja rõõmuga tehtud. Ning see rõõm jõuab ka kingi saajani, mis ongi ju peamine! Olgu jõuluootus teile rahulik ja stressivaba. Loodame, et meie väikesed kingivihjed aitavad päkapikke ning nende tublisid abilisi!