Rändkokakohver

Pisikeste põnnide maailmatunnetus areneb seeläbi, kuidas iga päev saadakse uusi ideid – jäljendades päriselu ning mängides läbi ka argiseid tegevusi. Toidu valmistamine ja laua katmine on ühed kõige igapäevasemad toimetused, milles leiavad väljendust enda ja teiste eest hoolitsemine ning üheskoos aja veetmine.

Kokamängu käigus areneb maailmataju, fantaasia ning kellegagi koos kokates ka sotsiaalsed oskused. Ja mine tea – ehk leiab nii mõnigi enda jaoks tulevikukutsumuse. Kohe kindlasti ei ole kokamäng vaid tüdrukute pärusmaa, sest paljud meisterkokad on ju just meesterahvad.

Tõelisel kokal on alati avatud meel ja oma söögiriistad, sest nii on lihtne ka kodust eemal viibides näljatunde peletamiseks üks maitsev roog valmistada. Seega on hea, kui kõik vajalik toitva ja tervisliku eine valmistamiseks on kohe käepärast võtta. See armas täpiline kohver sisaldab potte, panni, sõela, metallist abivahendeid ja pajalappi – kõike, mida üks kokk vajab, et ka reisil olles maitsemeeli paitada.

Kokakohvri juurde on asendamatuks aksessuaariks ka kokakostüüm, mis aitab pisikestel kokkadel põnevasse rolli veelgi enam sisse elada.

30 €

Lisa ostukorvi