Jõulud on kiiresti lähenemas ja sellega koos ka kingituste tegemise aeg. Kingipaki sisu välja nuputamine ja komplekteerimine võib olla üsna keeruline ülesanne. Kahjuks on ühiskonnas valitsemas jätkuvalt trend, et lastele tehtud kingitused koosnevad tihtilugu maiustustest või odavatest ja kahtlase väärtusega plastikleludest. Selliste kinkidega tehakse lastele aga tegelikult karuteene: niigi suhkrust üleküllastunud igapäevamenüü saab seda ahvatlevate maiustuste näol veel juurde ning mänguasjakast, mis ajab üle ääre, saab lisa veel ühe vidina kujul, mis on oma eluea lõpul ohuks keskkonnale. ÕÄ pakub sellisele iga-aastasele läbimõtlematule kingihullusele mõistlikku alternatiivi: ebatervisliku ja kiirelt ununeva kommipaki või huupi ostetud mänguasja asemel saab ÕÄ-st osta lapsesõbralikke, loodushoidlikke ja arendavaid mänguasju, mis kestavad kaua ning meenutavad lasteaias veedetud aega ka aastaid hiljem. Et teha päkapikkude tööd lihtsamaks, on selle kirjaga kaasas fail, millesse on komplekteeritud erineva hinnaklassiga (kuni 5 eurot, kuni 8 eurot, kuni 12 eurot) kingipakid erinevatele vanustele (1-3 aastat, 4-7 aastat, 8+ aastat). Valikus on arendavaid väikseid puust lelusid, mänge, puslesid, kunstitarbeid, muusikariistu ning midagi meisterdamiseks ja nuputamiseks. ÕÄ missiooniks on, et iga-aastased loosipakid EI PEAKS koosnema maiustusest või suvalisest masstoodangust. Olgem oma valikutes teadlikud! Jõulukink võiks ja peaks ju eelkõige olema läbimõeldud ja mõtestatud kink lapsele, toetama lapse arengut ja tegema ta tuju rõõmsaks! Samuti võiks ostetud ese olla kingiks meie loodusele - keskkonda säästes ja seda mitte kurnates. Loodame, et mõtlete meiega sarnaselt ja oma valikute tegemisel kuulate südametunnistuse häält. Imelist jõuluaega teile!!!

Lapsed vanuses 1-3 aastatKingi hind kuni 5 eurot

Kruviloomad

Lõbusa disainiga Aafrika loomad koosnevad kolmest osast, mis tuleb kruvida puidust keerme otsa. Alumine osa on ümar, et valmis loom võiks rõõmsalt kiikuda. Arendab loogilist mõtlemist ja silma-käe koordinatsiooni. Väikese formaadi tõttu kõikjale hea kaasa võtta.

Tk 5 €

Putukaõmblus

Lendavate putukate tiivad tuleb keha külge nö õmmelda. Arendab näpuosavust, käe-silma koordinatsiooni ja püsivust.

Tk 4,50 € 

Puidust väike vurr

Lõbusad erinevate kujudega vurrid, millega on vahva mängida ning mida on just paras taskusse pista! Puust ots sobib keerutamiseks ka pisikestele sõrmedele ja arendab seeläbi käelisi võimeid.

Tk 1,50 € 

Puidust linnuvile

Värviline linnukujuline vile, mis teeb puhudes lõbusat häält! Kui linnuvilesid on palju, saab kokku panna terve linnukoori.

Tk 2,80 €  

Rallivad putukad

Puidust ja lapsesõbralike värvidega rallivad putukad annavad võimaluse lähemalt tundma õppida lepatriinu, mesilaste ja põrnikate põnevat maailma ning korraldada vahvaid võidusõite.

Tk 5 € 

Puidust väike luup

Noore loodusuurija esimene tööriist! Õpetab mõistma suurendusklaasi põhimõtet, õhutab huvi looduse vastu ja annab esmased teadmised optikast. Läbimõõt 6 cm.

Tk 3,50 €

Puidust putukasilm

Putuka liitsilma põhimõttel teostatud luup õpetab vaatama maailma uue, põneva nurga alt, õhutab huvi looduse vastu ja annab esmased teadmised optikast. Läbimõõt 6 cm.

Tk 3,50 €